Haberlergündem HaberleriTÜRKİYEDE BİR İLK HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR

TÜRKİYEDE BİR İLK HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR - gündem Haberleri

O Belediyede hayvan sevgisini pekiştirmek adına bir ilke imza attılar. Türkiye o belediyeyi konuşuyor.

+
-
TÜRKİYEDE BİR İLK HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR

  ÇIĞLI BELEDİYESİNDE PATİLİ BİR GÜN 

  Çiğli Belediyesi ve çalışanları vatandaşta hayvan sevgisini pekiştirmek, sokak hayvanları ve evcil hayvanlarla ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla her ayın ilk cuma günü “Çiğli Belediyesi ’nde Pati’li Bir Gün” etkinliği düzenliyor.

BELEDİYEYE HAYVANLARINI GETİRDİLER 

Başta Başkan Utku Gümrükçü  olmak üzere başkan yardımcıları, müdürler ve çalışanlar köpek, kedi, kuş, balık gibi evde besledikleri hayvanları belediyeye getirdi.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI 

Personel evcil hayvanıyla mesaisine devam etti. Başkan Gümrükçü, hayvan dostu çalışanlarıyla bir araya geldi, hayvanları hakkında bilgi aldı. Uygulama, vatandaşlardan da büyük beğeni ve taktir topladı.

 BAŞKAN KÖPEK SAHİPLENDİ 

Odun yığınlarının arasında bulunan köpeğe Odun ismi verildi o köpeği Başkan Utku Gümrükçü sahiplendi. Gümrükçü, “Vatandaşlarımızı patili dostlarımızla karşılıyoruz” diyerek uygulamadan hem vatandaş hem de personelin memnuniyetlerini dile getirdiğini ifade etti.

 AMACIMIZ HAYVAN SEVGİSİNİ PEKİŞTİRMEK 

 Başkan Utku Gümrükçü “Bizim belediyemizin logosunda zaten flamingo var. Seçimlerdeki sloganımız “Gülümseyen Çiğli”ydi ve hazırladığımız videolarda bizim yerimize flamingolar konuşuyordu. Biz bu çalışma kapsamında Çiğli, İzmir ve Türkiye’de hayvan sevgisini pekiştirmeyi amaçlıyoruz. Bu yolda da bizimle birlikte yürüyen bütün hayvan dostlarını ayda bir gün patili günümüze davet ediyoruz” dedi.

 Sözlerine “İnsanla hayvanın aslında aynı gökyüzünün altında yaşayan canlılar olduğuna dikkat çekmeyi amaçlıyoruz.” Diyen Gümrükçü katılıma olan ilgiden memnun.

 

 Aydın'da yer ocağı faciaya yol açıyorduGÜNDEM
Aydın'da yer ocağı faciaya yol açıyordu
Erbil saldırısında yaralanan Irak vatandaşı hayatını kaybettiGÜNDEM
Erbil saldırısında yaralanan Irak vatandaşı hayatını kaybetti
2019 Okul öncesi öğretmenliğin taban puanları, başarı sıralaması tam liste!GÜNDEM
2019 Okul öncesi öğretmenliğin taban puanları, başarı sıralaması tam liste!
Türkeli Meslek Yüksekokulunda açılacak iki bölüm tercihlerde yerini aldıGÜNDEM
Türkeli Meslek Yüksekokulunda açılacak iki bölüm tercihlerde yerini aldı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Hastane otoparkına operasyon düzenlendi Samsun'da Hastane otoparkına operasyon düzenlendiÖMÜ taban puanları ne? ÖMÜ 2 yıllık taban puanları? ÖMÜ 4 yıllık taban puanları? ÖMÜ taban puanları ne? ÖMÜ 2 yıllık taban puanları? ÖMÜ 4 yıllık taban puanları?Fındık fiyatları son durum! 17 Temmuz Çarşamba Fındık fiyatları son durum! 17 Temmuz ÇarşambaSamsun merkezli dev operasyon:8 gözaltı Samsun merkezli dev operasyon:8 gözaltıSamsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdı Samsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdıMakine imalatı değil El emeği Makine imalatı değil El emeği6 bin liraya kadar burs veren üniversiteler tam liste! 6 bin liraya kadar burs veren üniversiteler tam liste!Samsun'da fındık üreticilerinin beklediği kritik çalışma tamamlandı Samsun'da fındık üreticilerinin beklediği kritik çalışma tamamlandıSamsun feci kaza:4 yaralı Samsun feci kaza:4 yaralıFLAŞ GELİŞME: Samsun'da Sahte Mit personeli yakalandı! FLAŞ GELİŞME: Samsun'da Sahte Mit personeli yakalandı!
SIRADAKİ HABER
}