HaberlerSamsun son dakika HaberleriSamsun'da kurban pazarının kurulacağı bölge belli oldu

Samsun'da kurban pazarının kurulacağı bölge belli oldu - Samsun son dakika Haberleri

Samsun son dakika! İlkadım Belediyesi'nin yaklaşan bayram öncesi kurban pazarını kuracağı bölge belli oldu. Samsun'da nerede kurban pazarı kurulacak?

+
-
Samsun'da kurban pazarının kurulacağı bölge belli oldu

Samsun son dakika ! Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte vatandaşlar Samsun’da nerede kurban pazarı kurulacak?  Samsun’daki kurban pazarlarının yerleri nereler?  Sorularına cevap aramaya başladı.

İlkadım İlçesi’nde kurban pazarı nereye kurulacak?  Sorusunun cevabı İlkadım Belediyesi’nin yaklaşan bayram öncesi kurban pazarını kuracağı bölgeyi belirlemesiyle netleşti.

Güzeldere Mahallesi'nde 27 dönümlük arazi üzerine kurulacak olan İlkadım Belediyesi Kurban Kesim ve Satış Alanı’nda hem satıcıların hem de kurbanlık alacak vatandaşların rahat ve hijyenik bir şekilde alışverişlerini yapabilmesi için yol, su ve elektrik gibi altyapı çalışmaları başlatıldı.Karadeniz'de PKK'ya operasyon son dakika!SAMSUN HABER
Karadeniz'de PKK'ya operasyon son dakika!
Samsun son dakika! Karadenizli denizci korsanlar tarafından kaçırıldı!SAMSUN HABER
Samsun son dakika! Karadenizli denizci korsanlar tarafından kaçırıldı!
İlkadım Belediyesinde çöp krizi SAMSUN HABER
İlkadım Belediyesinde çöp krizi
Samsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdıSAMSUN HABER
Samsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Hastane otoparkına operasyon düzenlendi Samsun'da Hastane otoparkına operasyon düzenlendiÖMÜ taban puanları ne? ÖMÜ 2 yıllık taban puanları? ÖMÜ 4 yıllık taban puanları? ÖMÜ taban puanları ne? ÖMÜ 2 yıllık taban puanları? ÖMÜ 4 yıllık taban puanları?Fındık fiyatları son durum! 17 Temmuz Çarşamba Fındık fiyatları son durum! 17 Temmuz ÇarşambaSamsun merkezli dev operasyon:8 gözaltı Samsun merkezli dev operasyon:8 gözaltıSamsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdı Samsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdıMakine imalatı değil El emeği Makine imalatı değil El emeği6 bin liraya kadar burs veren üniversiteler tam liste! 6 bin liraya kadar burs veren üniversiteler tam liste!Samsun'da fındık üreticilerinin beklediği kritik çalışma tamamlandı Samsun'da fındık üreticilerinin beklediği kritik çalışma tamamlandıSamsun feci kaza:4 yaralı Samsun feci kaza:4 yaralıFLAŞ GELİŞME: Samsun'da Sahte Mit personeli yakalandı! FLAŞ GELİŞME: Samsun'da Sahte Mit personeli yakalandı!
SIRADAKİ HABER
}