HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da denize girmeyin? Neden mi?

Samsun'da denize girmeyin? Neden mi? - Samsun Haberleri

Samsun haber- Samsun'da cankurtaranlar maaşlarını alamadıkları için yarın grev yapacakları çalışmayacakları iddia ediliyor.

+
-
Samsun'da denize girmeyin? Neden mi?

Samsun haber-   Havaların ısınmasıyla beraber deniz sezonu açıldı. Boğulma vakalarının önüne geçmek için her yıl olduğu gibi bu yılda tedbirler alınmaya başlandı. Bu amaçla Samsun Büyükşehir Belediyesi, kadrosuna yeni Cankurtaranlar  alarak hizmete başladı.

Ramazan ayı itibariyle çeşitli plajlarda görevlerine başlayan Cankurtaranlar, boğulma tehlikesinin önüne geçebilmek için büyük çaba sarf etmeye devam ediyorlar. Terme ilçesinden başlayarak Yakakent sahiline kadar nöbet tutan Cankurtaranlar, boğulma vakası ile karşılaşıldığında en geç 3 dakika içerisinde olay yerine gelerek, insan hayatına ve işlerine ne kadar değer verdiklerini bir kez daha gözler önüne seriyorlar.

SAMSUN'DA CANKURTARANLARA MAAŞ VERİLMİYOR 

Mesaileri saatleri ise Sabah 10.00'dan akşam 19.00'a kadar. Cankurtaranlar insan hayatını ilgilendiren büyük bir uğraş ve sorumluluk isteyen görevi üstlenmelerine rağmen, maaşlarını almadıkları iddia edildi. Personellerin 1 aydır maaş alamadıkları bunun üzerine maaşlarını istediklerinde ise sürekli bahanelerle başka tarihe erteledikleri iddia edildi.

HABER: AHMET ALTÜRK 

 Karadeniz'de PKK'ya operasyon son dakika!SAMSUN HABER
Karadeniz'de PKK'ya operasyon son dakika!
Samsun son dakika! Karadenizli denizci korsanlar tarafından kaçırıldı!SAMSUN HABER
Samsun son dakika! Karadenizli denizci korsanlar tarafından kaçırıldı!
İlkadım Belediyesinde çöp krizi SAMSUN HABER
İlkadım Belediyesinde çöp krizi
Samsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdıSAMSUN HABER
Samsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da Hastane otoparkına operasyon düzenlendi Samsun'da Hastane otoparkına operasyon düzenlendiÖMÜ taban puanları ne? ÖMÜ 2 yıllık taban puanları? ÖMÜ 4 yıllık taban puanları? ÖMÜ taban puanları ne? ÖMÜ 2 yıllık taban puanları? ÖMÜ 4 yıllık taban puanları?Fındık fiyatları son durum! 17 Temmuz Çarşamba Fındık fiyatları son durum! 17 Temmuz ÇarşambaSamsun merkezli dev operasyon:8 gözaltı Samsun merkezli dev operasyon:8 gözaltı6 bin liraya kadar burs veren üniversiteler tam liste! 6 bin liraya kadar burs veren üniversiteler tam liste!Samsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdı Samsun son dakika! Samsun'da yaşlı adamı 300 bin lira dolandırdıMakine imalatı değil El emeği Makine imalatı değil El emeğiSamsun'da fındık üreticilerinin beklediği kritik çalışma tamamlandı Samsun'da fındık üreticilerinin beklediği kritik çalışma tamamlandıSamsun feci kaza:4 yaralı Samsun feci kaza:4 yaralıFLAŞ GELİŞME: Samsun'da Sahte Mit personeli yakalandı! FLAŞ GELİŞME: Samsun'da Sahte Mit personeli yakalandı!
SIRADAKİ HABER
}