SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerSamsun Son DakikaSamsun'da utanç veren olay, 14 yaşındaki kızlara

Samsun'da utanç veren olay, 14 yaşındaki kızlara - Samsun Son Dakika Haberleri

Samsun'da 19 yaşındaki 2 arkadaş araçlarına alıp bir süre gezdikten sonra bağ evine götürdükleri 14 yaşındaki 2 kız çocuğuna alkol ile birlikte uyuşturucu etkisi olan ilaç içirdi ve...

+
-
Samsun'da utanç veren olay, 14 yaşındaki kızlara
Samsun'da utanç veren olay, 14 yaşındaki kızlara

Samsun haber -  Edinilen bilgiye göre, 19 yaşıdaki E.T. ve 19 yaşındaki M.U. adlı 2 arkadaş otomobille geçerlerken araçlarına 14 yaşındaki 2 kız çocuğunu alarak bir süre gezdikten sonra onlarla bir bağ evine gitti.

Burada kız çocukları ile birlikte alkol ve uyuşturucu özelliği bulunan ilaç içen gençler geceyi de kızlarla birlikte geçirdi.

E.T. ve M.U. kızlara cinsel istismar suçundan şikayet üzerine Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Bugün Samsun Adliyesi ne sevk edilen E.T. ve M.U., kızlar ile otomobil ile gezdikten sonra gittikleri evde alkol ve uyuşturucu özelliği bulunan ilaç içtiklerini, kızlardan birinin kusarak rahatsızlık geçirdiğini, geceyi onlarla geçirdiklerini itiraf etti.

Nöbetçi mahkemeye ifade veren E.T. ve M.U., "çocuğun cinsel istismarı, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, çocuğun nitelikli cinsel istismarı" suçlarından tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevi 'ne gönderildi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER