SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerGündem23 Haziran seçimleri hakkında Bakan Soylu'dan flaş açıklamalar

23 Haziran seçimleri hakkında Bakan Soylu'dan flaş açıklamalar - Gündem Haberleri

23 Haziran Seçimlerinin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstanbul'da açıklamalarda bulundu.

+
-
23 Haziran seçimleri hakkında Bakan Soylu'dan flaş açıklamalar

İstanbul Büyükşehir  seçimlerini ardından Bakan Soylu açıklamalarda bulundu.Ekrem İmamoğlu 'nun 800 bin oy farkla kazandığı seçimde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı  oldu.Soylu yenilenen seçim hakkında açıklamalarda bulundu.


Süleyman Soylu 'nun açıklamasında “31 Mart sonrası olan olaylarda kıyamet koparanlar, Türkiye’yi diktatörlükle, hukuksuzlukla ve anti demokratiklikle suçlayanlar, dün akşam sevinç çığlıkları atıyorlardı” ifadelerini kullandı.

 

“Bazen kazanmak kaybetmektir, bazen de kaybetmek kazanmaktır. Siyasi hayatımızda kaybetmişliklerimiz var, kazanmışlıklarımız var, bunlar olacaktır. Ama biz dünyayı yıkmıyoruz, aramızdaki temel fark bu. Demokrasi şehitleri veren bir anlayışın içerisinden geliyoruz. Demokrasi şehitleri verdirenler ile verenler arasındaki temel fark bu. Hukuka uyanlar ile hukuka küsenler arasındaki temel fark bu. Bizim biraz işimiz zorlaşacak. İşimiz şundan zorlaşacak, İstanbul’un, valiye ‘it’ diyen bir belediye başkanı oldu. Doktorlara şiddet, kadınlara şiddet… İnşallah bizim işimizi zorlaştırmaz. Benim söyleyeceğim bu.”diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER