SON DAKİKA

Samsun dahil sokağa çıkma yasağı hakkında flaş gelişme
<>
HaberlerSağlıkLiv Anne Baba Atölyesi'nden Yaz Dönemine Merhaba

Liv Anne Baba Atölyesi'nden Yaz Dönemine Merhaba - Sağlık Haberleri

Geçen yıl Mayıs ayında anne ve baba adaylarına kapılarını açan Liv Hospital Samsun, 'Bilinçli anne baba, sağlıklı bebek' mottosuyla çıktığı yola 2019 yaz sezonuyla devam ediyor.

+
-
Liv Anne Baba Atölyesi'nden Yaz Dönemine Merhaba

Liv uzman kadrosu,  eğitim hemşireleri ve yönetimi anne ve baba adaylarına; bebek sağlığı, gebelik döneminde psikolojik duygu durumlar, normal doğum, sezaryen doğum, doğum çantasında olması gerekenler, Liv’de doğum, emzirme ve anne sütü, gebelikte fizyolojik değişiklikler, gebelik testleri, normal doğumu kolaylaştıran egzersizler, Liv’de doğum, hamile yogası, lohusa psikolojisi, gebelik sürecinde anne ve baba adayı neler yapmalı konularında eğitim veriyor.

29 Haziran Cumartesi günü Liv Anne Baba Atölyesi’ nin yaz sezonunda Kadın Sağlığı Kliniği’nden Op. Dr. Seher Sarı ve Op. Dr. Gökhan Öcal, Anestezi ve Reanimasyon Kliniği’nden Uzm. Dr. Özen Demirbilek, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği’nden Uzm. Dr. Eren Yıldırım, Psikiyatri Kliniği’nden Uzm. Dr. Arda Kazım Demirkan, Psikoloji Kliniği’nden Uzm. Klinik Psikolog Enise Öziç, Beslenme ve Diyet Kliniği’nden Dyt. Aysun İpek, ve Uzm. Dr. Erdal Irmak, Çocuk Psikiyatri Kliniği’nden Uzm. Dr. Zeynep Gülçin Yıldırım Eğitim ve Gelişim Hemşiresi Zeliha Aydın, Kadın Doğum Servisi Sorumlu Ebesi Sevinç Uçar Boy ve Otelcilik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Esengül Tütüncüoğlu  anne baba adaylarını bilgilendirecek. Atölyede anne ve baba adaylarına sürpriz hediyeler ve ikramlıklar takdim edilecek.

İki haftalık süre zarfında gerçekleştirilecek olan atölyenin bir sonraki eğitimi 6 Temmuz Cumartesi günü saat 12:00’da yapılacak. Kayıtlar kontenjan sınırlı olup 0 554 871 05 08 numaralı hattan ya da Liv Hospital Samsun ’un Facebook ve Instagram hesaplarından alınmaktadır.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER