SON DAKİKA

Samsunlu polis memuru Atakan Arslan şehit oldu
<>
HaberlerSamsunsporMustafa Demir'den Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'a ziyaret

Mustafa Demir'den Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'a ziyaret - Samsunspor Haberleri

Samsun Belediye Başkanı Mustafa Demir, İstanbul'da başarılı bir ameliyatın geçiren Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'a 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu.

+
-
Mustafa Demir'den Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'a ziyaret

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir , cumartesi günü İstanbul'da başarılı bir ameliyat geçiren Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık 'ı, ameliyat olduğu özel hastanede ziyaret ederek 'Geçmiş Olsun' dileklerini iletti.

MEMLEKETiMDE OLMAK İSTİYORUM 

İsmail Uyanık ile bir süre sohbet edip son durumu hakkında bilgi alan Başkan Mustafa Demir, ziyaretiyle ilgili olarak, "Değerli başkanımızın başarılı bir ameliyat geçirdiğini, sonuçtan kendisinin de bir hayli memnun olduğunu görerek mutlu olduk. Başkanımızın bir an önce sağlığına kavuşarak Samsun'a dönmesini bekliyoruz. Özellikle Samsunspor'umuz için yeni sezonda hedefler çok daha büyük olacak ve bu nedenle yapılacak çok iş bizleri bekliyor. Samsunspor'umuzun  efsane başkanına ihtiyacı var. Kendisine acil şifalar diliyorum" değerlendirmesinde bulundu. Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık da, Başkan Mustafa Demir'e ziyareti için teşekkür etti ve, "Ben de en kısa zamanda sağlığıma tam anlamıyla kavuşup memleketimde olmak istiyorum. Yapacak daha çok işimiz var" dedi.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER