SON DAKİKA

2 asker şehit oldu
<>
HaberlerTrabzon HaberleriBabalar Günü ve Karne heyecanı Forum Trabzon'da eğlenceye dönüşüyor

Babalar Günü ve Karne heyecanı Forum Trabzon'da eğlenceye dönüşüyor - Trabzon Haberleri

Forum Trabzon, karne ve babalar günü heyecanına heyecan katacak eğlenceli iki etkinliğe birden hazırlanıyor.

+
-
Babalar Günü ve Karne heyecanı Forum Trabzon'da eğlenceye dönüşüyor

Her yaştan ziyaretçinin keyifle oynayacağı VR gözlük ile ''Kafa Topu'' ve sizi anında hayallerinize taşıyacak ''Green Box'' etkinlikleri 14-16 Haziran tarihleri arasında Forum Trabzon'da ziyaretçilerini bekliyor.
Alışveriş merkezinde kurulacak özel alanda, ziyaretçiler VR gözlük ile ''Kafa Topu'' oyunu ile buluşturmaya hazırlanıyor. 14 Haziran'da karnesini danışma masasına gösterip, kayıt işlemini tamamlayan tüm öğrenciler VR gözlük ile' 'Kafa Topu' oyununa katılma hakkı kazanacak. Gün sonunda en yüksek skoru alan katılımcı, futbol topu kazanacak.
15-16 Haziran da ise aynı gün içerisinde en fazla 3 fişte 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler danışma masasına başvurup, kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra VR gözlük ile ''Kafa Topu'' heyecanını yaşayabilecekler. Her gün için gün sonunda en yüksek skoru alan ziyaretçilere de futbol topu hediye edilecek.
Katılımcıların yeşil perde önünde çektirecekleri fotoğrafları bilgisayar ortamında istedikleri bir manzaraya aktarıp, özel çerçevesinde saklayacakları Green Box teknolojisi de ziyaretçilerin hizmetine sunulacak.Trabzon'da şiddetli yağışGÜNDEM
Trabzon'da şiddetli yağış
Irak'ın Diyala kentinde intihar saldırısıGÜNDEM
Irak'ın Diyala kentinde intihar saldırısı
Yks Kontenjan Ve Üniversite Programı Kılavuzu AçıkladıGÜNDEM
Yks Kontenjan Ve Üniversite Programı Kılavuzu Açıkladı
Sağanak yağış su baskınlarına neden olduGÜNDEM
Sağanak yağış su baskınlarına neden oldu

EN ÇOK OKUNANLAR

Trabzon'da şiddetli yağış Trabzon'da şiddetli yağışApartman havalandırma boşluğunda erkek cesedi bulundu Apartman havalandırma boşluğunda erkek cesedi bulundu
SIRADAKİ HABER
}