SON DAKİKA

Samsun dahil sokağa çıkma yasağı hakkında flaş gelişme
<>
HaberlerSamsunLiv ve VM ailesinde bayramlaşma sevinci

Liv ve VM ailesinde bayramlaşma sevinci - Samsun Haberleri

Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastaneleri'nde Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni gerçekleşti. Liv & VM yönetim kadrosu hekim ve personelleri bayramlaşmak için bir hastane de bir araya geldi.

+
-
Liv ve VM ailesinde bayramlaşma sevinci

Ramazan Bayramı  nedeniyle  Liv Hospital Samsun  ve  VM Medical Park Samsun Hastanesi  sağlık personeli ve çalışanları bayramlaştı.

Tören sabah ve öğleden önce olmak üzere iki hastanenin lobisinde gerçekleşti. Törene MLP Care Strateji ve Performans Grup Koordinatörü  Dr. Hikmet Çavuş , VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü  Dr. Hakan Özcan , Liv Hospital Samsun Genel Müdürü  Akif Kırbaş  katıldı.

SAĞLIKLI BİR BAYRAM GEÇİRMENİZİ DİLERİM 

Merasime katılan MLP Care Strateji ve Performans Grup Koordinatörü Dr. Hikmet Çavuş " Bayramlar birlik ve beraberliğin simgesidir. Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı ve huzurlu bir bayram dilerim" diye konuştu.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan" Bayramlar, milli duyguların, birlik halinde huzurlu olma şuurunun kuvvetlendiği günlerdir. Biz kocaman bir aileyiz, VM & Liv ailesinin, herkesin bayramını kutlarım. Hep birlikte sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle" dedi.

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN 

Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş" Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, herkesin bayramını kutlarım " mesajını verdi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER