SON DAKİKA

Samsun'da bankada çalışan onlarca kişi karantinaya alındı
<>
HaberlerSamsunSamsun Saathane Meydanı trafiğe açılıyor

Samsun Saathane Meydanı trafiğe açılıyor - Samsun Haberleri

Samsun Saathane Meydan'ında Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen düzenleme çalışmalarında hızla sona doğru gelinirken uzun süredir yaşanılan trafik çilesine de Başkan Demir el koydu.

+
-
Samsun Saathane Meydanı trafiğe açılıyor

Saathane Meydanı 'ndaki tarihi dokuyu yeniden gün yüzüne çıkartmayı amaçlayan ve Büyükşehir Belediyesi  tarafından yürütülen düzenleme çalışmalarında hızla sona doğru geliniyor. Başkan Demir'in talimatlarıyla özellikle belediye istikametindeki yolun trafiğe açılması Saathane esnafını mutlu etti.

SAMSUN'DA TARİHİ DOKUYU GÜN YÜZÜNE ÇIKARACAĞIZ 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir  "Valilik ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğümüz Saathane Turizm Ticaret Merkezi Projesi'ni en kısa zamanda tamamlayacağız. Bu bölgede tarihi dokuyu yeniden gün yüzüne çıkartacağız. Bu projeyi, Samsun'un birçok bölgesindeki diğer keşfedilmeyi bekleyen tarihi zenginliklerin ortaya konulmasına yönelik projeler takip edecek" diye konuştu.

MUSTAFA DEMİRE SEVGİ SELİ 

Her platformda 'halkla iç içe, birlikte yönetim' anlayışını dile getirdiğini hatırlatan Başkan Mustafa Demir, "Şeffaf ve hesap verebilir bir anlayış içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak uygulamalara imza atmak için çaba göstereceğiz. Saathane Meydanı’nda yıllardır sorun haline gelen yol meselesine de bu yüzden öncelik verdik. Burada yaptığımız çalışmaların ardından astıkları pankartla bize teşekkürlerini sunan esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye açıkladı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER