SON DAKİKA

200 Evlerde yangın
<>
HaberlerSamsun HaberleriAtakum'da o uygulama geleneksel hale gelecek

Atakum'da o uygulama geleneksel hale gelecek - Samsun Haberleri

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci tarafından hayata geçirilen 'halk günü' uygulaması ilk gününde yoğun ilgi gördü.

+
-
Atakum'da o uygulama geleneksel hale gelecek

Çok sayıda vatandaş Başkan  Cemil Deveci  ile birebir görüşmek için Atakum Belediyesi'ne adeta akın etti.

Belediye personeli tarafından karşılanan ve numaratör sayesinde Başkan Deveci ile makamda görüşen vatandaşlar sorunlarını, görüşlerini ve önerilerini iletti. Başkan  Cemil Deveci , her hafta perşembe günü 13.30-17.00 saatleri arasında halk günü uygulamasını sürdüreceklerini söyledi.

'Sevgiyle kucaklaşıyoruz' 

Halk gününde genç yaşlı, kadın erkek çok sayıda vatandaş hem Başkan Deveci'yi tebrik etmek hem de yaşadığı sorunları iletmek amacıyla makam odasının yolunu tuttu. Konuklarını ağırlayan ve tek tek dinleyerek not tutan Başkan Deveci, vatandaşların taleplerini dinledi ve problemlere beraber çözüm aradı. Uygulamaya vatandaşlar tarafından gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden Başkan Deveci, 'Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz halk günü uygulamamız Atakum'da her vatandaşımızı sevgiyle kucaklayabilmek için bir vesile. Yalnızca sorunları değil aynı zamanda mutluluğumuzu da paylaşıyoruz. Atakumluların kaliteli bir yaşam sürmeleri için istekleri ve önerileri çok önemli. Biz de ekibimizle birlikte vatandaşlarımızdan gelen bütün önerileri ve sorunları kayıt altına alabiliyoruz. Aynı zamanda sosyal belediyecilik anlayışımızla dertlere derman olabilmek adına özverili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halk günü uygulamamız bundan sonra da devam ederek geleneksel hale gelecek' diye konuştu.

 Yolda yürüyordu her şey bir anda olduSAMSUN HABER
Yolda yürüyordu her şey bir anda oldu
'MAKEX 2019 Robot Turnuvası'na damga vurdularSAMSUN HABER
'MAKEX 2019 Robot Turnuvası'na damga vurdular
Tekkeköy şehit yakınları ve gazileri ağırladıSAMSUN HABER
Tekkeköy şehit yakınları ve gazileri ağırladı
23 Mayıs Samsun hava durumuSAMSUN HABER
23 Mayıs Samsun hava durumu

EN ÇOK OKUNANLAR

Dolarda bugün Dolarda bugünBakan Soylu'dan YSK'nın gerekçeli kararı değerlendirmesi Bakan Soylu'dan YSK'nın gerekçeli kararı değerlendirmesi23 Mayıs Samsun hava durumu 23 Mayıs Samsun hava durumuYolda yürüyordu her şey bir anda oldu Yolda yürüyordu her şey bir anda olduO terörist yakalandı, işte ilk detaylar O terörist yakalandı, işte ilk detaylarSamsunlu ünlü isme şok Samsunlu ünlü isme şokDışişleri'nden açıklama geldi Dışişleri'nden açıklama geldiÜmit Özat: 'En büyük arzumuz finalde olabilmek' Ümit Özat: 'En büyük arzumuz finalde olabilmek'Ölen eşinin hayalini gerçekleştiriyor Ölen eşinin hayalini gerçekleştiriyorMidyat'ta trafik kazası: 1 ölü, 6 yaralı Midyat'ta trafik kazası: 1 ölü, 6 yaralı
SIRADAKİ HABER
}