HaberlerSamsunBaşkan Demir: 'Ne yapsak annelerin hakkı ödenmez'

Başkan Demir: 'Ne yapsak annelerin hakkı ödenmez' - Samsun Haberleri

Milli sporcular ve anneleriyle iftarda bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Ne yaparsak yapalım annelerimizin hakkını ödeyemeyiz' dedi.

+
-
Başkan Demir: 'Ne yapsak annelerin hakkı ödenmez'

Samsun  Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Anneler Günü dolayısıyla Samsunlu milli sporcular ve annelerini iftarda bir araya getirdi. İftar programına Vali  Osman Kaymak , Büyükşehir Belediye Başkanı  Mustafa Demir , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Kasapoğlu, 30 dalda mücadele veren 130 milli sporcu ile anneleri ve antrenörler katıldı.

Samsunum-1 Gemisi'nde anlamlı buluşma 

Oruçların açılıp dualar edilmesinden sonra Başkan Mustafa Demir, milli sporcularla tanışıp sohbet etti. Samsunum-1 Gemisi'ndeki programda konuklara hitap eden Başkan Mustafa Demir, Milli Mücadele'nin 100. yıl dönümü etkinleri kapsamında milli sporcular ve aileleriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

'Ne yapsak haklarını ödeyemeyiz' 

Ulusal ve uluslararası spor müsabakalarında Türkiye'nin ve Samsun'un göğsünü kabartan milli sporcuları tebrik eden Başkan Mustafa Demir, 'Allah, yaratma gücünü gösterirken anneleri vesile kılıyor. Dolayısıyla Rabb'imizin nezdinde annelerimizin çok özel bir yeri var. Ne yaparsak yapalım annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. Bu vesileyle sporcularımız başta olmak üzere tüm annelerimizin gününü kutluyor, ellerinden ölüyor, şükranlarımı sunuyorum' diye konuştu.


Yemeğin ardından masaları tek tek dolaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sporcu annelerine günün anısına çiçek hediye etti. Sporculardan branşları ve elde ettikleri derecelerle ilgili bilgi alan Başkan Demir, ardından toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER