SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerSamsunSamsun'da tekerlekli sandalyede dilenirken yakalanan dilencinin pişkinliği

Samsun'da tekerlekli sandalyede dilenirken yakalanan dilencinin pişkinliği - Samsun Haberleri

Samsun'da çocuklarıyla birlikte dilenerek vatandaşların duygularını istismar eden yerli ve yabancı şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonda yakalanan dilenci zabıta ekiplerine, 'Bugünlük idare edin beni' demesi dikkat çekti.

+
-
Samsun'da tekerlekli sandalyede dilenirken yakalanan dilencinin pişkinliği
Samsun'da tekerlekli sandalyede dilenirken yakalanan dilencinin pişkinliği

Samsun Büyükşehir Zabıta  Daire Başkanlığının organizesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şube, Çocuk Şube ile İl Göç İdaresi Müdürlüğü ekiplerince İlkadım ve Canik ilçelerinin birçok noktasında çocuklarıyla dilenen başta yabancı uyruklu dilencilere karşı operasyon gerçekleştirildi.

Operasyon  sırasında ise yine ilginç görüntüler ortaya çıktı. Caddede dilenen bir kadın dilenci tekerlekli sandalye ye bağımlı olmasına rağmen dilenirken yakalandı. Zabıta ekiplerini de şaşırtan dilenci  zabıta aracına götürüldüğü sırada ekiplere, 'Bugünlük idare edin beni' demesi ise dikkat çekti.

Ekiplerce toplamda Samsun 'da 20 dilenci yakalanırken, yakalanan dilenciler idari işlemleri yapılmak üzere Büyükşehir Zabıta Daire Başkanlığına ait dilenci toplama merkezine götürüldü. Dilencilere 153'er lira idari para cezası uygulandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER