SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da çevre katliamı mı?
< >
HaberlerSAMSUN HABERBelediyelerde çalışanlara mobing uygulanmasına müsade etmeyiz

Belediyelerde çalışanlara mobing uygulanmasına müsade etmeyiz

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından belediyecilik ve Samsun siyasetinde 'kızgın demiri soğutma' politikasının uygulanmasının daha doğru olacağını söyledi.

+
-
Belediyelerde çalışanlara mobing uygulanmasına müsade etmeyiz
Belediyelerde çalışanlara mobing uygulanmasına müsade etmeyiz

Canik’te bir tesiste basın toplantısı düzenleyen  AK Parti   Samsun  İl Başkanı  Ersan Aksu  ve yönetim kurulu üyeleri, gündeme dair açıklamalarda bulundu. 31 Mart yerel seçimlerini değerlendiren Aksu, seçimlerden sonra izlenmesi gereken yol haritaları hakkında da bilgiler verdi.

Ak Parti İl Başkanı  Ersan Aksu , “Bildiğiniz üzere; AK Parti, her seçim döneminde ve Türkiye'nin her seçim bölgesinde iddiasını ortaya koymuş ve gücünü sadece ve sadece milletten almış olan bir siyasi harekettir. AK Parti, kurulduğu günden itibaren girdiği tüm seçimlerden birinci parti olarak çıkmış ve milletimizin gösterdiği teveccühle başarı çıtasını her geçen gün yükselterek yine ve sadece milletine hizmet etme gayreti göstermiştir. 31 Mart yerel seçimlerinde de hem Cumhur İttifakı hem de partimiz açısından milletimiz bizden desteğini esirgememiş ve Türkiye genelinde yüzde 52 oy oranı ile doğru yolda yürüdüğümüzü tescillemiştir. Samsun özelinde de belediye meclis üyeliği oy oranımız yüzde 58,25 olarak şekillenmiştir. Vezirköprü, Çarşamba ve Ayvacık ilçelerimiz en yüksek oy alan ilk on belediye arasındadır. Teşkilatlarımızın başarısı ortadadır” diye konuştu.


Başkan  Ersan Aksu , “2018 yazından itibaren ciddi bir ekonomik operasyon uygulandı. Döviz, faiz ve kurlar üzerinden uygulandı bu operasyonlar. Bu operasyonlara maruz kalmışlığın 81 milyon vatandaşımızın üzerinde de bir etkisi öyle ya da böyle olmuştur. Bu etkiden dolayı da ekonomik anlamda seçimlere yansıyan bir boyut var mıdır? Olabilir ama sadece ‘bu sebep’ diyemeyiz. Bunların sebeplerini araştırıyoruz. Samsun için söylüyorum, İl Başkanlığı olarak Türkiye’de büyükşehirler arasında ilk 5’e giren 2 tane belediye var. Biri Vezirköprü biri de Çarşamba. İlk 10’a giren ilave olarak Ayvacık ilçemiz var. Bunlar küçük ilçeler de değil. Her ilçe çok önemlidir. Biz her mahalle bazında değerlendirmelerimizi yapıyoruz. 2014 ve 2019 sonuçlarını mukayese ederek olayı değerlendiriyoruz. Biz meclis üyelerimizle, belediye başkanlarımızla ve diğer partilerin belediye başkanları da olsa halka hizmeti, hakka ibadet noktasından bakıyoruz. Kredi talebi ya da uygun gördüğümüz diğer taleplerde meclis üyelerimiz buna göre karar veriyorlar. Önümüzdeki süreci izleyeceğiz ve 2023 hedeflerine gideceğiz. Yanlış gördüğümüzde bunu söylemekten geri durmayacağız. Doğru noktalarda da sadece partizanca bir tavırda birilerinin yaptığı gibi de olmayacağız” Dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER