SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da ölü bulundu
< >
HaberlerSAMSUN HABERCHP'den Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya tepki

CHP'den Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya tepki

+
-
CHPden Kılıçdaroğluna yapılan saldırıya tepki
CHP'den Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya tepki

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, Kılıçdaroğlu'nun şehit cenazesinde uğradığı saldırıya ilişkin, 'Bu hain saldırı ülkemizin demokrasisine, birlik ve beraberliğine ve iç huzuruna karşı yapılmıştır' dedi.

CHP   Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu 'nun Ankara'nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde bir grubun fiili saldırısına uğramasına ilişkin  CHP Samsun  İl Başkanlığı'nca tepki gösterildi. Atatürk Anıtı önünde toplanan partililer adına açıklamalarda bulunan İl Başkanı  Mehmet Kundak , saldırının aynı zamanda şehidin ve onun ailesine yapılan bir saygısızlık olduğunu söyledi.


Saldırının sıradan bir protesto olmadığını ifade eden Kundak, 'Bu, son derece organize bir eylemdir. Bu hain saldırı ülkemizin demokrasisine, birlik ve beraberliğine ve iç huzuruna karşı yapılmıştır. Biz, CHP'nin her bir üyesi olarak bu hain saldırıyı gerçekleştiren zavallıların arkasındaki güçlere karşı dimdik ayaktaydık. Ayakta durmaya da devam edeceğiz. Türkiye'yi korku ve terör ortamına sürükleyerek, bulanık suda balık avlamaya çalışanlara karşı son derece uyanığız. Buna fırsat vermeyeceğiz' diye konuştu.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER