SON DAKİKA

Türk lirası ile ihracata kredi desteği
<>
HaberlerŞanlıurfa HaberleriŞanlıurfa Piazza'da Ücretsiz Film Gösterimi

Şanlıurfa Piazza'da Ücretsiz Film Gösterimi - Şanlıurfa Haberleri

Dünyanın eğlencesini, modasını ve lezzetlerini Şanlıurfa halkı ile buluşturan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi sinemaseveri '5. Karavan Kore Film Günleri'nde buluşturacak.

+
-
Şanlıurfa Piazza'da Ücretsiz Film Gösterimi

Piazza'da bulunan Cinemaximum Salonlarında, 19 Nisan Cuma günü başlayıp, 21 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek 5. Karavan Kore Film Günleri'nde, tüm gösterimler ücretsiz olacak. Kore Büyükelçiliği ve Kore Kültür Merkezinin işbirliğiyle gerçekleşecek 5. Karavan Kore Film Günleri'ndeki ücretsiz film gösterimini izlemek isteyenlerin rezervasyon için karavankorefilmgunleri@gmail.com e-mail adresine '5. Karavan Kore Film Günleri' yazarak ad soyad, cep telefon numaraları ve film adı, şehir, tarih, toplam kaç kişi geleceğini belirten bir e-mail göndermelerini yeterli olacak.
Başvuru sırasına göre rezervasyon yapılacak film gösterimlerinde, boş yer kalması durumunda, girişler rezervasyonsuz da sağlanabilecek.
Ücretsiz gösterimi sağlanacak filmlerin isimleri ve gösterim saatleri ise şöyle:
19 Nisan Cuma saat 16:00 - Anarchist from Colony 19:00 MALMOE: The Secret Mission.
20 Nisan Cumartesi saat 14:00 Heung-boo: The Revolutionist 17:00 I Can Speak.
21 Nisan Pazar saat 14:00 FENGSHUI 17:00 Christmas in August.'Didim Vegfest'in ilk gününde Pamela Didim'i salladıMAGAZİN
Didim Vegfest'in ilk gününde Pamela Didim'i salladı
Dünyaca ünlü Rap yıldızı İstanbul'a geliyorMAGAZİN
Dünyaca ünlü Rap yıldızı İstanbul'a geliyor
Kolpa, Esas 14 Burda'da Bolu halkı ile buluşacakMAGAZİN
Kolpa, Esas 14 Burda'da Bolu halkı ile buluşacak
Ölen çocukları hatırlattılarMAGAZİN
Ölen çocukları hatırlattılar

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç ölüm! Samsun'da korkunç ölüm!Samsun bir evladını daha kazaya kurban verdi! Samsun bir evladını daha kazaya kurban verdi!Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı! Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı!ABD'de 'Türkiye' alarmı! ABD'de 'Türkiye' alarmı!3. Kattan düşen yaşlı adam hayatını kaybetti! 3. Kattan düşen yaşlı adam hayatını kaybetti!Saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama! Saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama!CHP'den istifa çağrısı! CHP'den istifa çağrısı!Bahçeli resti çekti! Bahçeli resti çekti!Denize atlayan üniversiteli genç kızı, polis kurtardı Denize atlayan üniversiteli genç kızı, polis kurtardı21 Nisan Samsun hava durumu 21 Nisan Samsun hava durumu

SIRADAKİ HABER
}