SON DAKİKA

Gül'den saldırıya sert tepki!
<>
HaberlerBuray VM'de minik kalplere dokundu

Buray VM'de minik kalplere dokundu

Türk Pop müziğinin başarılı ismi Buray, VM Medical Park Samsun Hastanesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji servisinde kanser tedavisi gören çocuklara sürpriz ziyarette bulundu.

+
-
Buray VM'de minik kalplere dokundu

TRT Çocuk Şenliği dolayısyla Samsun’da konser verecek olan Buray, VM Medical Park Samsun Hastanesi Çocuk Hematoloji- Onkoloji servisini ziyaret etti. Tedavi süreçlerini hastanede geçirdiği için miniklerin konsere katılamayacağını duyan ünlü pop sanatçısı “Onlar gelemiyorsa ben giderim” diyerek sürpriz yapması büyük bir sevinç yaşattı. Beklemedikleri bir anda karşılarında Buray’ı gören çocuklar ve aileleri, Buray’la şarkılar söyleyip moral depoladılar. Hekim ve sağlık çalışanlarından Kemik İliği Nakil Tedavisi ve süreçleri hakkında bilgiler alan Buray, tedavi süreçlerini büyük bir kahramanlıkla geçiren çocuklara ve ailelerine hayran kaldı.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Kliniği’nden Prof. Dr. Davut Albayrak ve Uzm. Dr. Şule Turan Akyol Pop sanatçısı Buray’ın sürpriz ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Miniklerin tedavi sürecinden bahseden Prof. Dr. Davut Albayrak,  “Kemik İliği Nakli Tedavisi çocuklarımız için çok önemli bir süreç, halkımız bu konuda ne kadar bilinçli olursa çok daha fazla çocuğa umut olabilirler. Kemik İliği Nakli için kök hücre bağışı ülkemizde sevindirici şekilde her geçen artıyor, sanatçılarımızın destekleri de bu anlamda çocuklarımız için çok anlamlı. Buray’a ziyaretinden ve çocuklarımızla geçirdiği eğlenceli saatlerden dolayı teşekkür ederiz, bizi çok mutlu etti” dedi.

Uzm.Dr.Şule Turan Akyol, “Buray gibi değerli sanatçılarımızın ziyaretleri ve desteği ile Kemik İliği Nakli, Lösemi tedavisi ile ilgili süreçler geniş kitlelere ulaşabiliyor, çocuklarımız tedavi süreçlerinde yalnız olmadıklarını hissediyorlar. Bu anlamda hastanemizin sosyal bir alanı olan servisimizde değerli sanatçılarımızla çocuklarımızın bir araya gelmesi mutluluk verici. Buray’a bu anlamlı ziyareti için çok teşekkür ederiz” dedi.

 

 AK Parti'den belediye başkanları ve meclis üyelerine bilgilendirme toplantısıSAMSUN HABER
AK Parti'den belediye başkanları ve meclis üyelerine bilgilendirme toplantısı
AK Parti'den Bilgilendirme ToplantısıSAMSUN HABER
AK Parti'den Bilgilendirme Toplantısı
'Türkiye, diyabet yaygınlığının en yüksek olduğu ülke'SAMSUN HABER
'Türkiye, diyabet yaygınlığının en yüksek olduğu ülke'
Samsunlu engelli sporcu Türkiye 2'incisi olduSAMSUN HABER
Samsunlu engelli sporcu Türkiye 2'incisi oldu

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç ölüm! Samsun'da korkunç ölüm!Samsun bir evladını daha kazaya kurban verdi! Samsun bir evladını daha kazaya kurban verdi!Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı! Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı!3. Kattan düşen yaşlı adam hayatını kaybetti! 3. Kattan düşen yaşlı adam hayatını kaybetti!ABD'de 'Türkiye' alarmı! ABD'de 'Türkiye' alarmı!Saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama! Saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama!CHP'den istifa çağrısı! CHP'den istifa çağrısı!Bahçeli resti çekti! Bahçeli resti çekti!Denize atlayan üniversiteli genç kızı, polis kurtardı Denize atlayan üniversiteli genç kızı, polis kurtardı21 Nisan Samsun hava durumu 21 Nisan Samsun hava durumu

SIRADAKİ HABER
}