HaberlerSamsunYeni başkanı tebrik etti!

Yeni başkanı tebrik etti! - Samsun Haberleri

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz Ak Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

+
-
Yeni başkanı tebrik etti!

 

Yılmaz’ı Havza Belediye Başkanı seçilen Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza ilçe Başkanı Kadir Kayan, Yeni seçilen belediye meclis üyeleri ile ilçe yönetimi karşıladı.

Ak Parti İlçe Binasında konuşan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan seçim sürecinde her an sahada olduklarını belirterek; “Bu çalışmalarımızın karşılığını 31 Mart gecesi aldık. Emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı seçilen Sebahattin Özdemir ise Yılmaz’a ziyaretinden ötürü teşekkür ederek; “Şimdi enerjimizi Havza için harcama zamanı. Önceliğimiz Havza ve Havzalı kardeşlerimize hizmet. Bunu da birlik ve beraberlik içerisinde hep yapacağız.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ise kazanılan seçimden ötürü Kayan ve Özdemir’i tebrik ederek; “Bu bir hizmet yarışı. Dün o koltuklarda birileri vardı. Bugün sizler varsınız ve sizden sonrada biriler gelecek. Önemli olan o koltuklarda oturduğunuz süre içerisinde nasıl hizmet ettiğiniz. İlçemize 15 yıl hizmet eden Murat Başkanımıza teşekkür ediyorum. Şimdi sıra sizlerde. Sebahattin kardeşimiz tecrübesi, bilgisi ve deneyimleri ile bu işi başaracak bir kardeşimiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz süre zarfında başaramayacağımız iş yok. Sizlere yeni görevlerinizde başarılar diliyorum.” Dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra MHP Havza ilçe Başkanlığını ziyaret ederek ilçe yöneticilerine seçim sürecinde vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER