SON DAKİKA

Atakum Belediye Başkanı korona virüse yakalandı
<>
HaberlerSamsunUsta: Bu zamana kadar ne yaptınız?

Usta: Bu zamana kadar ne yaptınız? - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Cumhuriyet Meydanı'nda yaptığı mitingde vatandaşlara seslendi. Yağmur ve soğuk havaya rağmen hemşehrileri Usta'yı desteklemek için miting alanına akın etti.

+
-
Usta: Bu zamana kadar ne yaptınız?
Usta: Bu zamana kadar ne yaptınız?

Mitinge katılan herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Usta, "Aziz Samsunlular bugün buraya gelmeden önce Samsun'da bir şeyler değişmesine karar verdiniz. Geleceği korkutma yok sayma ile değil cesaret umut ve hür irade ile ulaşılacağını söylüyorsunuz.Bir şeyler yapma isteğinde  olanlar burada. Samsun'un Türkiye'ye mesajı olacak. Bugün Samsun için hep birlikte haykıracağız" dedi.

 

Bu zamana kadar ne yaptınız?

 

Diğer adayların Kendisi aleyhinde söylemlerine vurgu yaparak sitem eden Usta "Çıkmışlar kürsüye vaatlerde bulunuyorlar.Bu projemiz var şu projemiz var.Bu zamana kadar ne yaptınız Samsun'a diye sorarlar adama.Fındığı biz konuştuk,Gülsan sanayiyi biz konuştuk,Samsun'un tarihi saathaneyi biz konuştuk.Samsunun en büyük markası Samsunspor'un hep biz yanında olduk.Samsunlunun hep yanında oldum.Belediyeciliği yapamayacağımızı iddia ediyor birileri. Onlara sesleniyorum, içiniz rahat olsun, biz Samsun'a sizin hayal bile edemediklerinizi kazandıracağız" dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER