SAMSUN SON DAKİKA

Samsun rekora koşuyor
< >
HaberlerSAMSUN HABER'Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor'

'Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor'

+
-
Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor
'Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor'

Samsun Milletvekili, Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta seçim çalışmaları kapsamında Büyükoyumca Mahallesi'nde coşkuyla karşılandı.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden  Erhan Usta , Büyükoyumca Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Seçimi Kazanan Adam Adaylıktan Çekilir Mi? 

Büyükoyumca Mahallesi'nde hemşehrilerine seslenen Erhan Usta  "Bu zamana kadar bu yarış centilmenlik içinde geçsin dedim. Her gittiğimiz yerde adaylar değil,  Samsun  için projeler yarışsın diye gırtlak patlattım. Biz kimseyi karalamadık. Ama diğer adaylar hergün bir karalama kampanyası yürütüyor. Her gittikleri yerde ortaya bir fitne atıyorlar. Neymiş Erhan Usta adaylıktan çekilecekmiş. Seçmenin Erhan Usta'ya güvenmemesi gerekiyormuş. Seçmen bu zamana kadar size güvendi de ne oldu? Beni tanıyan bilir. Benim hemşehrilerim beni bilir.

'ERHAN USTA ADAYLIKTAN ÇEKİLMİYOR' 

Bu zamana kadar başaramayacağım hiç bir işin altına girmedim. Biz bu işin altına girdik. Bırakın adaylıktan çekilmeyi biz bu seçimi alıp, bu işi de başaracağız. Bu fitneciler duysun,  Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor . Bu fitneciler gene duysun, Erhan Usta bu seçimi şimdiden kazandı. Kazandığımız için durmuyor bu fitnecilerin çenesi. 23 Mart günü saat 16:00'da buradaki hemşehrilerimizi de Büyük Samsun Mitingimize bekliyorum. Orada hep beraber göstereceğiz bu seçimi aldığımızı." dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER