SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunKaraaslan'dan birlik ve beraberlik vurgusu

Karaaslan'dan birlik ve beraberlik vurgusu - Samsun Haberleri

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

+
-
Karaaslan'dan birlik ve beraberlik vurgusu

Çİğdem Karaaslan  mesajında şu ifadelere yer verdi,

“Kandil geceleri; rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı, toplumu oluşturan bireylerin birbirinden güç aldığı, cömertliğin, diğergamlığın, paylaşmanın, yardımlaşmanın, merhamet duygusunun doruğa çıktığı kıymetli ve müstesna zaman dilimleridir.

Rahmet, mağfiret ve bereketi bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi olan Regaip Kandili’ne milletçe bir kez daha ulaşmanın huzur ve mutluluğu içindeyiz. Regaip Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç ayları ve bu mübarek geceyi en iyi şekilde değerlendirerek birbirimize kenetlenmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz.

Dünya mazlumlarının güvenli sığınağı, yeryüzünde insanlık ve adaletin yegâne savunucusu ve temsilcisi olan ülkemizin ve ilerlememizin önüne çıkarılan tüm engelleri aşarak tarihi sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirebilmek için bugün birlik ve beraberlik içinde olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Regaip gecesini tebrik ediyor, Yüce Mevla’mdan üç ayların ve bu mübarek gecenin bereket ikliminin insanlığın hidayetine, barış ve huzuruna vesile olmasını, tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Rabb’imden niyaz ediyorum.”

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER