SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerGÜNDEMBahçeli'den HDP eş başkanına sert sözler!

Bahçeli'den HDP eş başkanına sert sözler!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli'nin kısa bir süre önce söylediği, 'Kürdistan'da biz kazanacağız, Batı'da AK Parti ve MHP'ye kaybettireceğiz' sözlerine yanıt verdi. Bahçeli, 'Türkiye'de Kürdistan diye bir yer yoktur. Tarihin hiçbir döneminde de olmamıştır.' dedi.

+
-
Bahçeli'den HDP eş başkanına sert sözler!

MHP  Genel Başkanı Devlet Bahçeli HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli'nin Kürdistan sözlerine yanıt verdi. Bahçeli , "HDP Eş Genel Başkanı'nın "Kürdistan 'da biz kazanacağız, Batı'da AK Parti ve MHP'ye kaybettireceğiz" çürük sözü skandal bir beyan olmasının yanısıra ihanet ve işbirlikçiliğin alenileşmesinden başka bir şey değildir." dedi.

Devlet Bahçeli'nin tweetleri şu şekilde;

"TÜRK MİLLETİ KİMİN ZİLLET KİMİN ZİYNET OLDUĞUNU GÖRÜYOR"

"31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine yaklaştıkça sis perdesi dağılıyor, taraflar netleşiyor, gizli kapaklı ilişki ağları deşifre oluyor. Saklanan niyetler bir bir açığa ve ortaya çıkıyor. Türk milleti kimin zillet kimin ziynet, kimlerin curcuna kimlerin cumhur olduğunu görüyor.

"PKK-FETÖ BU İTTİFAKIN TAM AĞIRLIK MERKEZİNDEDİR"

CHP-HDP-İP-ÖDP ittifakı bütün hatlarıyla, bütün muhtevasıyla karşımızdadır. PKK-FETÖ bu ittifakın tam ağırlık merkezindedir. Türk milleti bir yanda Zillet İttifakı'nı görüyor, diğer yanda Cumhur İttifakı'nı izliyor, biliyor, gönülden destekliyor.

"İHANET VE İŞBİRLİĞİ ALENİLEŞMİŞTİR"

Beka muhalifleriyle beka sevdalıları billurlaşmış haldedir. HDP Eş Genel Başkanı'nın "Kürdistan'da biz kazanacağız, Batı'da AK Parti ve MHP'ye kaybettireceğiz" çürük sözü skandal bir beyan olmasının yanısıra ihanet ve işbirlikçiliğin alenileşmesinden başka bir şey değildir.

"TÜRKİYE'DE KÜRDİSTAN DİYE BİR YER YOKTUR"

Türkiye'de Kürdistan diye bir yer yoktur. Tarihin hiçbir döneminde de olmamıştır. Hem kazanıp hem kaybettirmek ancak ve ancak akıl tutulması yaşayan, mensubiyet bunalımına kapılan, zilleti baş tacı yapan müflis ve melanet çevrelerin işidir.

HDP, beklendiği ve bilindiği üzere, Türkiye'nin yıkımına asal ve asıl fail olarak girmiştir.

"KAZANAN VE KAYDENENİ TAYİN EDECEK TEK MERCİİ TÜRK MİLLETİDİR"

31 Mart'ta kazanan ve kaybedenleri tayin edecek tek mercii büyük Türk milletidir. HDP, PKK'yla ortaklığının, hedef birlikteliğinin bedelini diğer zillet ortaklarıyla beraber ağır bir şekilde ve demokratik olarak ödeyecektir.

Cumhur İttifakı hem kazanacak hem de Türkiye'ye kazandıracaktır.

İstanbul Çekmeköy Kirazlıdere Mahallesi'nde bulunan Parkverde Sitesi yakınlarında bir askeri helikopterin düşmesi sonucunda şehit olan 4 kahramanımıza, yine İstanbul Kartal'da 8 katlı bir binanın çökmesiyle hayatlarını kaybeden 21 vatandaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum."

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER