HaberlerSamsun'Salıpazarı hizmete doyacak'

'Salıpazarı hizmete doyacak' - Samsun Haberleri

Salıpazarı Belediye Başkanı ve AK Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül, Salıpazarı halkına bugüne kadar söz verdiği tüm hizmetleri fazlasıyla yerine getirdiğini belirterek, ' Hizmette durmak yok yola devam' dedi.

+
-
'Salıpazarı hizmete doyacak'

Salıpazarı  Belediye Başkanı ve AK Parti Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Halil Akgül , ilçede alt yapı ve yol sorununun büyük ölçüde tamamlandığını ancak bu dönemde tamamının bitirileceğini söyledi. Başkan Akgül, “ Salıpazarı’nda 2 dönem belediye başkanlığı yaptım. Ekibimizle birlikte gece gündüz halkımızın yanında olduk. Salıpazarı büyük hizmetleri AK Parti  döneminde gördü. Yapılamaz denilenleri yaptık. Şimdi gönül rahatlığı ile oy istiyoruz” dedi.

 

Başkan Halil Akgül 3. dönem için aday olduğunu, ustalık döneminde ustalık dönemine yakışır hizmetler yapacaklarını söyledi. Akgül, “ Küçük sanayi sitesi, Pazar yeri ve yeni bir köprü yapmak zorundayız. Bunların projeleri hazır. Bu eserler tamamlandığında Salıpazarı’nın büyük sorunlarını da aşmış olacağız.” diye konuştu.

 

İlhan Demircioğlu

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER