SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSamsunSaadet'in Canik adayı Ali Şener

Saadet'in Canik adayı Ali Şener - Samsun Haberleri

İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Ali Şener, partisinden istifa ederek Saadet Partisi'nden Canik Belediye Başkan Adayı oldu.

+
-
Saadet'in Canik adayı Ali Şener

Ali Şener ’e Saadet partisi rozetini İl Başkan Yardımcısı Sabahattin Gündem taktı. Şener,  Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığı nda düzenlenen tören ile Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adaylığını açıkladı. Parti binasında gerçekleşen basın toplantısında Saadet Partisi Canik İlçe Başkanı Ahmet Keser, Saadet Partisi Canik İlçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

HAYIRLARA VESİLE OLSUN 
Törende konuşan Canik İlçe Başkanı Ahmet Keser, “Canik’te araştırmalarımız sonunda Sayın Ali Şener’in çok sevildiğini ve halk tarafından benimsediğini öğrendik. Bunun üzerine kendisine aday olması için teklifte bulunduk. O da Saadet Partisi’nin ayrıştırmayan birleştirici, kucaklayıcı bayrağı altında aday olmayı kabul etti. Hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi.

SAADET PARTİSİ KUCAKLAYICI BİR PARTİ 
Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederek sözlerine başlayan Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Ali Şener, ‘’Çevremdeki insanların belediye başkan adayı olmam hususundaki telkinlerini dikkate alarak. Geniş bir yelpazede görüş alışverişinde bulunarak Saadet Partisi’nden aday olmaya karar verdim. Saadet Partisi, ahlaki ve manevi yönden bozulmamış, kutuplaşmaya izin vermeyen, kucaklayıcı bir partidir.’’ Şeklinde konuştu.

ALİ ŞENER KİMDİR? 
 
1968 yılında Bafra’da doğdu. 1976 yılından bu yana Canik’te ikamet eden Şener, Canik Karşıyaka ve Çarşamba Spor kulüplerinde futbol oynadı. STK’larda yöneticilik görevlerinde bulundu. 3 dönem Karşıyaka Mahallesi Muhtarlığı yaptı. 5 yıl Canik ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeliklerinde buldu. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER