SAMSUN SON DAKİKA

Pitbull dehşeti
< >
HaberlerSAMSUN HABERBaşkan Tok'un ev ziyaretleri mitinge dönüyor

Başkan Tok'un ev ziyaretleri mitinge dönüyor

+
-
Başkan Tokun ev ziyaretleri mitinge dönüyor
Başkan Tok'un ev ziyaretleri mitinge dönüyor

Cumhur İttifakı'nın coşkusu İlkadım'ı sokak sokak sararken Başkan Erdoğan Tok'un ev ziyaretleri mitinge dönüşmeye devam ediyor.

Cumhur İttifakı  Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok  ev ziyaretlerini sürdürürken girdiği her sokakta vatandaşların heyecanı ve coşkusu ile karşılanıyor. Özellikle İlkadımlı gençler tarafından sürprizlerle karşılanan Başkan Erdoğan Tok Karasamsun Mahallesi 'ne gerçekleştirdiği ev ziyareti öncesi meşalelerle karşılandı. “Ülkede Erdoğan, İlkadım ’da Erdoğan sloganları ile karşılanan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizlemedi.

 İLKADIM’IN HER SOKAĞINDA KARDEŞLİK MEŞALESİ YANIYOR 

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadımlılar tarafından miting e dönüştürülen karşılamalarda gençler tarafından yakılan meşaleleri kardeşlik meşalesi olarak tanımlarken; “Gençlerimizin ellerinde yanan meşaleler kardeşliğin meşalesi haline geldi. Cumhur İttifakının kardeşlik ruhunu İlkadım’ın her köşesinde hissediyor ve yaşıyoruz. Her yaştan hemşehrimizle her kesimden vatandaşımızla aynı ruhu yaşıyoruz. Bu birliktelikle İlkaım’ı birlikte geleceğe taşıyacağız. Bizleri böyle coşku ve heyecanla karşılaya tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.

TOK; “YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR” 

İlkadım’a 5 yılda mega projeleri kazandıran Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “5 yılda 20 yılda yapılamayanları hatta yapılamaz denilenleri yaptık. 255 Milyon TL’lik  dev projeleri sizlerle buluşturduk. Hayatın her alanında insan odaklı projeleri ve hizmetleri gerçekleştirdik. Türkiye’ni en büyük gençlik merkezi, Derebahçe Sosyal Tesisleri , Camii ve Külliye, Yeni Belediye Hizmet Binası, Unkapanı Yaşam ve Kültür Merkezi, Koşu Yolu ve Hayat Parkuru ve saymakla bitmeyecek birçok sosyal ve kültürel hizmeti hayata geçirdik. 2023 hedeflerimiz için de yine eşsiz projelerimizi planladık. Sizlerden aldığımız güç ile bu akşam burada yaşadığımız kardeşlik ile yine omuz omuza İlkadım’ı ve şehrimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz. Yaptıklarımızı yapacaklarımızın teminatıdır” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER