SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSamsunBaşkan Tok'a Sevgi Seli

Başkan Tok'a Sevgi Seli - Samsun Haberleri

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evinde bayanları ağırlıyor.

+
-
Başkan Tok'a Sevgi Seli

Selahiye mahallesinde ikamet eden bayanları Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi’nde konuk eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a coşku dolu büyük bir sevgi seli vardı.

TOK’A  ALKIŞ VE SEVGİ GÖSTERİSİ 

Alkış ve sevgi gösterileri ile karşılanan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendisine gösterilen ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

KADINLARA ÖZEL VE AYRICALIKLI HİZMETLER 

Kadınlara ayrıcalıklı ve öncelikli hizmetler sunan  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Yerinde dönüşüm çalışmasıyla Selçuklu Mimarisi ile kapsamlı hizmet alanları ile sosyal, kültürel, sportif ve ticari yaşam alanlarına dönüşecek dev bir kültür ve yaşam merkezi inşa ettik. Yeni ve modern yapısıyla birçok ihtiyaca cevap verecek şekilde planlanan Yeni Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezimiz bölgenin çehresini değiştirecek. Yeni binanın ilk katı dükkanlardan oluşurken zemin katta planlanan 200 araçlık otoparkı ile şehrin en büyük sorunlarından olan otopark sorununa önemli ölçüde çözüm olacak. Yeni yapının 1 ve 2’nci katlarında kültür merkezi ve hanımlar kültür ve yaşam merkezi ve spor salonu yer alacak. Kültür ve Yaşam Merkezimiz özellikle siz hanım kardeşlerimizin sosyal hayata katılmalarında büyük rol oynayacak. Spor salonu ile sağlıklı yaşamın merkezi olurken vatandaşlarımız şık bir salonda düğün, nişan, sünnet ve benzeri etkinliklerini gerçekleştirebilecek.” dedi.

İLKADIM’DA REKOR YATIRIMLAR 

Rekor yatırım ve hizmetlerle İlkadım ilçesine 20 yılda yapılamayan hizmetleri, 5 yıla sığdırdıklarını ifade eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Fiziki yatırımlar, eğitim, kültür, sanat, spor,  sosyal yardımlar, fen işleri, park ve bahçe gibi hizmet ve yatırımlarla toplamda 5 yılda toplam 255 trilyonluk yatırım hizmet yaptık.

Dev projelerle İlkadım'a kazandırdığımız büyük hizmetlerin yanı sıra rutin, asli vazifelerimizden olan yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında da büyük icraatlar gerçekleştirdik. 5 yıl içerisinde 180 kilometre asfalt yol, 55 kilometre parke yol, 68 kilometre sathı kaplama, 70 kilometre yeni yol açtık” diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER