SON DAKİKA

Samsun'da belediye işçisinin feci ölümü
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun Haberleri: MHP'den İYİ Parti'ye 4 Transfer!

Samsun Haberleri: MHP'den İYİ Parti'ye 4 Transfer!

Milliyetçi hareket Partisi Atakum eski grup başkanı Mimar Murat keskin İyi Parti Genel başkanı Meral Akşener'in daveti üzerine üç meclis üyesi arkadaşıyla birlikte İyi partiye katıldı.

+
-
Samsun Haberleri: MHP'den İYİ Parti'ye 4 Transfer!
Samsun Haberleri: MHP'den İYİ Parti'ye 4 Transfer!

İYİ parti  genel Merkezi’nde Meral Akşener'in rozetini taktığı Keskin “ Türkiye’de toplumun kutuplaştııldığı bir ortamda, Aklı Selim’in sesi olan Sayın genel başkanımız Meral Akşener  hanımefendinin daveti üzerine Burada bulunuyorum. Özellikle yerel seçimlerde ortak aklın anahtar olduğu, kimsenin ötekileştirilmediği, Belediyelerin toplumun her kesimi ne hizmet etmesi gereken kurumlar olduğu gerekliliğinden yola çıkarak, Bilgimiz birikimimiz ve tecrübemizi Milletimize aktarabileceğimiz, böylesi bir platforma Yapılan davete icabet etmekten, Büyük Türk milletini seven bir fert olarak onur duydum.

İyilik kervanına katılmamızı sağlayan sayın genel başkanımıza Ve genel merkez yöneticilerimize, Sayın milletvekillerimize ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyoruz.

Mimar Murat Keskin 'le beraber,
Atakum Meclis üyeleri, Avukat Şakir Kabakçıoğlu, Eczacı Yusuf Erden ve Rahatsızlığı sebebiyle Ankara programına katılamayan Yunus Koloğlu'da İYİ Parti saflarına katıldı.

Mimar Murat Keskin’in, Ankara’da yaptığı görüşmeler neticesinde, Önümüzdeki hafta içi İlkadım belediye başkan aday adaylığını açıklaması bekleniyor.

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Megrel252 gün önce
Bu eczacı müsveddesi yusuf erden kendi öz kızını husumetli ve hasım olduğu adamın işyerine yollayan ahlaksız ve edepsizin biridir.. Bu adamı; adam yerine koyupta haber bile yapmanıza gerek yoktur.. Ahlakı erozyonlu bu adam ahlaksızın ve edepsizin önde gidenidir..
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER