SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun Haberleri: Çarşamba Devlet Hastanesi Açılıyor

Samsun Haberleri: Çarşamba Devlet Hastanesi Açılıyor

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Yakında hizmete açılacak olan Çarşamba Devlet Hastanesini ziyaret ederek, hastane yönetiminden bilgi aldı.

+
-
Samsun Haberleri: Çarşamba Devlet Hastanesi Açılıyor

Samsun’un Çarşamba  İlçesi’nde yaklaşık 47 bin m2 alana kurulan 250 yatak kapasiteli Devlet Hastanesi açılışa hazırlanıyor. Tam donanımlı acil servis, ameliyathane, servisler, poliklinikler ve sosyal donatılarıyla yeni hastane açılışa hazır.

BAŞKAN DÜNDAR, “YENİ HASTANE BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN” 


Başhekim Dr Turan Bilgin ve hastane yönetimi ile birlikte yeni hizmet binasını gezen Belediye Başkanı Hüseyin Dündar , “Çarşamba Devlet Hastanemizin artık hizmete açılıyor olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Başhekim, başhekim yardımcılarımız ve yöneticilerimiz ile yeni hastanemizi gezdik. Sadece Çarşamba’ya değil tüm bölgemize 250 – 300 bin nüfusa hizmet verecek büyük bir projenin tamamlanmış olması, hizmete açılıyor olması çok memnuniyet vericidir. Hastanemiz inşallah yeni yılla birlikte hizmet vermeye başlayacak. 250 yatak kapasite, gelişmiş modern ameliyathaneleri, donanımlı servisleriyle ve sosyal donatılarıyla kendi alanında bir bölge hastanesi hizmete açılmış olacak.

Emeği geçenlerden Allah razı olsun. 1980’li yıllarda kurulan mevcut hastanenin yetersiz kalmasıyla başlayan süreçte bugün gelinen nokta memnuniyet vericidir. Alanın tahsisinde destek olan arsa sahiplerine ve hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Yeni hastanemiz herkese hayırlı olsun.” diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER