SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da ölü bulundu
< >
HaberlerSAMSUN HABERSamsun Haberleri: İlkadım'da CHP'li Seçmen Fatih Türkel Diyor!

Samsun Haberleri: İlkadım'da CHP'li Seçmen Fatih Türkel Diyor!

+
-
Samsun Haberleri: İlkadımda CHPli Seçmen Fatih Türkel Diyor!
Samsun Haberleri: İlkadım'da CHP'li Seçmen Fatih Türkel Diyor!

Cumhuriyet Halk Partisi İlkadım İlçe Başkanlığı'nın aday belirlemek üzere yaptırdığı anketten aday olarak ilçe başkanı Fatih Türkel'in ismi çıktı.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde İlkadım İlçesi için sadece bir isim resmen aday adaylığı başvurusu yaptı. İnşaat Mühendisi Murat Şenel . Ancak CHP tek isimle yetinmeyerek İlkadım İlçesi’nde saha çalışması gerçekleştirdi.

İlkadım halkına “Kimi aday olarak görmek istiyorsunuz?” sorusu yöneltildi ve sürpriz bir cevap alındı.

İlkadım İlçe Başkanlığı için yapılan seçimlerde de teşkilattan büyük destek alarak ve yüksek oy farkı ile göreve gelen Fatih Türkel  belediye başkanlığı içinde tercih edilen isim oldu.

Türkel’in muhafazakar sağ seçmenin yoğun olduğu Bulvar üzeri mahallelerde de sevilmesi ve Ramazan aylarında kurduğu iftar çadırları ile bu bölgedeki seçmenle arasında bir bağ kurması CHP açısından büyük avantaj olarak değerlendiriliyor.

CHP’lilerin Fatih Türkel ismi etrafında birleşmelerinin nedeni olarak da sağ seçmene dokunmayı bilen CHP örgütü tarafından sevilen hitabeti ve kişisel ilişkileri kuvvetli bir kişiliği olması gösteriliyor. Mustafa Bilik

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER