HaberlerMAGAZİNAyrılık Sonrası İlk Kez Konuştu

Ayrılık Sonrası İlk Kez Konuştu

Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı bugün resmen boşanırken adliye çıkışı Acun Ilıcalı sıcağı sıcağına açıklama yaptı.

+
-
Ayrılık Sonrası İlk Kez Konuştu

Geçtiğimiz yıl Fransa'da dünya evine giren ve bir anda Türkiye'nin en gözde evli çiftleri arasında yer alan Acun Ilıcalı  Şeyma Subaşı  çifti bugün aşklarına son noktayı koydu.


SAYGIYLA AYRILDIKLARINI SÖYLEDİ 


İstanbul Silivri Adliyesi'nde tek celsede boşanan çiftten ilk açıklama adliye çıkışında geldi. Şeyma Subaşı'nın sessiz kaldığı açıklamada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı açıklamasında, evliliklerini kurtarmak istediklerini ama başaramadıklarını belirterek saygıyla ayrıldıklarını söyledi.


HAKLARINDA ÇIKAN DEDİKODULARA ELEŞTİRİ DE BULUNDU 


Boşanma sonrasında konuşan Acun Ilıcalı, haklarında çıkan dedikodulara eleştiri getirirerek rağbet edilmemesini söyledi. Acun Ilıcalı ''Her evlilikte boşanmakta var, Şeyma ile evliiğimizi kurtarmak için bir kaç kez denedik olmadı, demekki ikimiz içinde hayırlısı böyle. Sadece , popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olmasın. Sonuçta bizde kendi aramızda küçük bir aileydik yürütemedik. Bu konudaki çirkin dedikodulara hayali senaryolara rağbet edilmemesini rica ediyoruz. İkimizde üzgünüz.''dedi.

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER