HaberlerSAMSUNSPORSamsunspor Haberleri: Ercan 3 Yıl Uzattı

Samsunspor Haberleri: Ercan 3 Yıl Uzattı

Kırmızı ? Beyazlılar sakatlığı nedeniyle uzun süre ayrı kalacak olan kaptan Ercan Yazıcı'nın sözleşmesini 3 yıl uzattı. Ercan, ' Samsunspor forması altında büyük başarıların altına imza atmak istiyorum' dedi.

+
-
Samsunspor Haberleri: Ercan 3 Yıl Uzattı

Samsunspor’ da sakat olduğu için uzun süre takımdan ayrı kalacak olan Kaptan Ercan Yazıcı ’nın sözleşmesini 3 yıl uzattı. Ercan Yazıcı’nın imza töreninde konuşan Samsunspor Sportif Direktör Yardımcısı Ercan Koloğlu, Ercan Yazıcı’nın son derece ahlaklı, karakterli ve kaliteli bir oyuncu olduğunu Samsunspor’un Ercan’la birlikte çok büyük başarıların altına imza atacağını söyledi.

Sözleşmesini 3 yıl daha uzatan Ercan Yazıcı, alt yapı ile birlikte Samsunspor’da 13 yılı geçtiğini belirterek daha uzun yıllar bu takımın formasını giymek istediğini söyledi. Ercan Yazıcı, “ Sakatlığım nedeniyle takımdan ayrı kalmak beni çok üzüyor. Ancak tedavi sürecim çok iyi gidiyor. Koltuk değneklerini bıraktım. 1 buçuk ay sonra düz koşulara başlayacağım. Doktorlarım son 8 haftada kesinlikle takımda yerimi alacağımı söylüyorlar. Her gün kulübe geliyorum. Bedenen takımla olmasam bile ruhen ve tüm kalbimle arkadaşlarımın yanındayım. Bu sene şampiyon olacağız. Büyük hedefe ulaşacağız” dedi.

 İlhan Demircioğlu

 

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER