HaberlerSAMSUN HABERSamsun Haberleri: Caddeyi Bu Kez Kapatamadı

Samsun Haberleri: Caddeyi Bu Kez Kapatamadı

Samsun'da İlkadım ilçesinde 4 şeritli yolun tapulu arazisi olduğu gerekçesiyle yolu yeniden kapatmaya çalışan vatandaş bu sefer polisin 'tapuyu güncellemesi' uyarısı üzerine caddeyi kapatamadı.

+
-
Samsun Haberleri: Caddeyi Bu Kez Kapatamadı

67 yaşındaki İbrahim Akbulut, Gençlik Caddesi'nin bin 550 metrekarelik bölümünün kendisine ait olduğunu öne sürerek yolu daha önceden defalarca trafiğe kapatmıştı.


Son olarak 8 Kasım tarihinde yolu kapatan ama girişimlerinden sonuç alamayan Akbulut, bu sabah yeniden yolu kapatmak istedi. Ama bu kez devreye polis girdi ve yolun kapatılmayacağını söyledi. Sonrasında ise olay yerine gelen belediye ekipleri de Akbulut'a yerin boş bir arazi olarak gözüktüğünü söyledi.Polis ekipleri ise Akbulut'tan 2013 yılı tarihli tapusunu Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden güncellemesi gerektiğini bildirdi.


BURASI TAPULU ARAZİM


İbrahim Akbulut, "Buradan bırakın vasıta geçmesini vatandaş bile geçemez. Burası tapulu arazim. Ama şimdi tapu güncellemesi diyorlarsa güncellemeyi de yapacağım. Boş gözüktüklerini söylüyorlar ama nerede benim arazim? Burası benim malım. Yapmayın dedim, kesinleşmiş mahkeme kararı olmasına rağmen yaptılar. Kardeşim benim tapulu arazimde kamu hizmeti nasıl yapıyorsunuz? Ödersin bedelini, kamulaştırırsın" dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER