HaberlerSAMSUN HABERSamsun Haberleri: Başkan Şahin'den Seferberlik Çağrısı

Samsun Haberleri: Başkan Şahin'den Seferberlik Çağrısı

İş insanlarıyla bir araya gelen Başkan Zihni Şahin, 'Samsun'u kalkındırmak için omuz omuza vermeliyiz. Ekonomik kalkınma için seferberlik ilan edelim' dedi

+
-
Samsun Haberleri: Başkan Şahin'den Seferberlik Çağrısı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun TSO Yönetim Kurulu Sayman üyesi Yiğit Tören'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltı programında iş insanları ile buluştu.
HEP BERABER, OMUZ OMUZA
Düzenlenen toplantıda Başkan Zihni Şahin iş dünyasının isimlerine, "Şehrimiz için hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız" mesajını verdi.
Başkan Şahin, "Şehrimizin ekonomisi sizin elinizde. Şehrin dinamikleri sizlersiniz. Ortak akılla ve omuza omuza şehrimizi kalkındıracağız" dedi.
KALKINDIRMA SEFERBERLİĞİ
"Benim sevdam Samsun" diye devam eden Başkan Şahin, "Şehrimizi kalkındırmak için her şeyi yapacağız. Seferberlik ilan edelim ve memleketimiz için hep birlikte elimizi taşın altına koyalım" ifadelerini kullandı.
Toplantıya ayrıca Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fikret Vatansever ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER