GİRESUN

HaberlerGİRESUN HABERLERİGİRESUN HABERLERİ
Karadeniz'de herkes orayı ziyaret ediyor
Giresun'da Mesudiye Köyü'nün Taşhan mahallesinde bulunan iki dev kaya şimdiler de oldukça meşhur durumda. Öyle ki bu iki dev kayanın ziyaretçileri gün geçtikçe giderek artıyor.
GİRESUN HABERLERİ 7.6.2019
Yoldan geçen durup bakıyor
Giresun'un Doğankent ilçesindeki HES'in oluşturduğu yapay şelale Giresun-Gümüşhane karayolundan geçenlerin ilgisini çekiyor. Araçlarıyla yoldan geçerken şelaleyi görenler araçlarından inip o anları fotoğraflamayı ihmal etmiyor.
GİRESUN HABERLERİ 7.6.2019
Karadeniz'de yakalanan PKK'lı tutuklandı
Giresun'un Espiye ilçesi kırsalında 17 Mayıs günü güvenlik güçlerine teslim olan 'Kawa' kod adlı terör örgütü PKK mensubu Behrüz Düdükkanlu 14 günlük ifade ve yer gösterme işleminin ardından çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
GİRESUN HABERLERİ 31.5.2019
Terörist yol gösterdi neler bulundu neler
Giresun'un Espiye ilçesi kırsalında 17 Ocak günü güvenlik güçlerine teslim olan 'Kawa' kod adlı İranlı terörist Behrüz Düdükkaya, Giresun'un Espiye ve Doğankent ile Trabzon'un Maçka ilçesinin ardından Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi kırsalında da kullandıkları sığınak ve depoların yerlerini güvenlik güçlerine gösterdi.
GİRESUN HABERLERİ 25.5.2019
Karadeniz'de o terörist bakın nasıl yakalandı?
Giresun'un Güce ilçesi kırsalında önceki gün bir HES şantiyesinde yakalanan gri listedeki teröristin yakalanma anı güvenlik kameralarına yansıdı.
GİRESUN HABERLERİ 25.5.2019
Bakın cami minaresini nasıl yaptılar?
Bakın cami minaresini nasıl yaptılar?
Giresun'da kendi imkanlarıyla cami yaptıran köylülerin parası minareye yetmeyince ilginç bir çözüm buldular.
GİRESUN HABERLERİ 22.5.2019
30 metrekarede 50 yıl
İbrahim Kaya, 15 yaşında babasının yanında başladığı marangozluk mesleğini 30 metrekare dükkanında 48 yıldır sürdürüyor. El emeği göz nuru ile yaptığı beşiklerde binlerce çocuk büyürken şimdilerde ise unutulmaya yüz tutan ahşap beşiklerin oyuncaklarını yaparak yeni nesillere aktarmaya çalışıyor.
GİRESUN HABERLERİ 14.5.2019
Şehit ateşi Karadeniz'e düştü
Giresun'un Espiye ilçe nüfusuna kayıtlı Sözleşmeli Piyade Er Murat Şahin görev yaptığı Hakkari Çukurca'da Bölücü Terör Örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada şahit oldu.
GİRESUN HABERLERİ 20.4.2019
Karadeniz'de Heyelan
Giresun'da Tirebolu-Doğankent ilçesini birbirine bağlayan yolun 28.kilometresinde heyelan oluştu. Yol 1 saat boyunca trafiğe kapalı kaldı.
GİRESUN HABERLERİ 8.1.2019
Kartpostallık Manzaralar Oluştu
Kartpostallık Manzaralar Oluştu
Giresun'da yoğun kar yağışının ardından kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.
GİRESUN HABERLERİ 5.1.2019