MECLİS HABERLERİ

HaberlerMECLİSMECLİS
Büyükşehir meclis üyelerine Samsunspor forması
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinde, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve meclis üyelerine Samsunspor forması hediye edildi.
MECLİS 19.8.2019
Dışişleri Bakanı Yardımcısı Kıran: 'Mecliste alınan karar Türkiye'de birliğimizi
Dışişleri Bakanı Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Ordu'nun Ünye ilçesinde düzenlenen Kent Bayramlaşması programına katıldı. Kıran, 'Türkiye Cumhuriyeti'nin şu anki bulunduğu coğrafyasında ülke olarak zor bir sınavdan geçtiğini belirterek, bayramların millet olarak güçlü bir birliktelik kattığını ifade etti.
MECLİS 12.8.2019
Başkan Gürün'den Meclis üyelerine Fethiye Arıtması bilgilendirmesi
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında Fethiye Körfezinde yaşanan kirlilik, arıtma ve 5 yıldır arıtmaya yapacakları yatırımlar ile göreve geldikleri 2014 yılından bu yana Fethiye arıtması ile ilgili yaşanan süreç hakkında bilgi verdi.
MECLİS 9.8.2019
Atakum meclisi 'indirim' dedi
Atakum Belediye Meclisi, Atakum Belediyesine ait sosyal tesislerde şehit yakınları, gaziler, öğrenciler ve engellilere çeşitli oranlarda indirim yapılmasına oy birliğiyle karar verdi.
MECLİS 7.8.2019
HDP'nin, AK Parti meclis üyesi ve korumasına yönelik saldırısına tepkiler sürüyo
AK Parti Mardin İl Başkanlığı ve Mazıdağı İlçe Başkanlığı Mazıdağı belediyesinde AK Partili meclis üyesi Hikmet Erdin ve darp edilen koruması korucu Ömer Erdin'e yönelik HDP'li Mazıdağ Belediye Başkanı Nalan Özaydın ve meclis üyeleri tarafından yapılan saldırıyı kınandı.
MECLİS 3.8.2019
Mudanya Gençlik Meclisi Futbol Turnuvası başlıyor
Mudanya Gençlik Meclisi Futbol Turnuvası'nın kura çekimi, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın katıldığı törenle yapıldı. 19 Ağustos'ta başlayacak olan turnuva, 12 Eylül Mudanya'nın Kurtuluş Gününde sona erecek. 25 takımda 225 genç sporcu mücadele edecek.
MECLİS 2.8.2019
Melikgazi Belediye Meclis Üyelerinden Eskici'ye Ziyaret
Melikgazi Belediyesi Meclis Üyeleri Ahmet Yıldız, İsmet Elmaağaçlıoğlu, Ahmet Kiraz'dan oluşan Spor, Eğitim ve Teknoloji Komisyonu İl Müdürü Murat Eskici'yi makamında ziyaret etti.
MECLİS 31.7.2019
MTB Temmuz ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi
MTB Temmuz ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi
Malatya Ticaret Borsası (MTB) Temmuz ayı meclis toplantısı üyelerin katılımlarıyla gerçekleştirildi.
MECLİS 28.7.2019
Japonya'da üst meclis seçimlerini Abe kazandı
Japonya'da Milli Meclisin üst kanadının üyelerinin yarısının yenilendiği seçimlerde Başbakan Şinzo Abe'nin liderliğindeki Liberal Demokrat Parti galip ayrıldı. Ancak anayasanın değiştirilmesi için gerekli çoğunluğa ulaşamadı.
MECLİS 21.7.2019
Hilmi Güler, Avrupa Konseyi Meclis Üyesi seçildi
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Türkiye Belediyeler Birliği'nin de üye olduğu Avrupa Konseyi Yerel Yönetimler Meclis Üyeliğine seçildi.
MECLİS 21.7.2019
Ordu meclisi 'nazım imar planı'nı iptal etti
Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclisi, 20 Ekim 2016 tarihindeki meclis toplantısında kabul edilen 'nazım imar planı'nı oy birliği ile iptal etti.
MECLİS 18.7.2019
Sincan Belediyesi'nin AKP'li Meclis üyesi trafik kazası geçirdi
Sincan Belediyesi'nin AKP'li Meclis üyesi trafik kazası geçirdi
Ankara'nın Sincan ilçesinde Ziraat Odası Başkanı otomobili ile trafik kazası geçirdi.
MECLİS 18.7.2019
Çerkezköy TSO Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.
MECLİS 17.7.2019
Fındık fiyatları meclis gündeminde
Fındık fiyatlarındaki fındık üreticisinin mağdurluğunu Meclise Taşıyan Erhan Usta, Fındık Fiyatlarına ve Fındık üreticilerinin mağduriyetine önem gösterilmemesine tepki gösterdi.
MECLİS 16.7.2019
Samsun Barosu Onur Meclisi Başkanı seçildi
Samsun Barosu Onur Meclisi Başkanı seçildi
Samsun Barosu Onur Meclisi Başkanlığına Av. Arif Yılmaz Üney seçildi.
MECLİS 12.7.2019
Başkan Dağlı Büyükşehir Meclisi'nde
Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın davetlisi olarak Büyükşehir Belediye Meclisi'ne katıldı.
MECLİS 11.7.2019
ÇTSO'da olağan meclis toplantısı
ÇTSO'da olağan meclis toplantısı
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasının (ÇTSO) temmuz ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.
MECLİS 11.7.2019
samsun'da 13 yaşındaki çocuk boğularak can verdi.
Samsun haber- Samsun'da ailesiyle gittiği piknikte boğularak can veren Muhammet Emin Ağça'yı kurtarmak isteyen meclis üyesi başarılı olamadı?
MECLİS 10.7.2019
EYT yasası çıktı mı? İşte yeni formül EYT Meclis'e geldi mi?
Emeklilikte Yaşa Takılanlar için son durum Emeklilik için gün sayanlar erken emeklilik yasasında son durum nedir? sorusuna büyük bir merakla cevap arıyor.
MECLİS 10.7.2019
Atakum'un otopark mağduriyeti mecliste
Atakum Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi Ayhan Ayvaz, Atakum sahilindeki işletmelerin vatandaşlara yaşattığı otopark mağduriyetini Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisine taşıdı.
MECLİS 8.7.2019
Temirtaş'a yapılan saldırıya Nilüfer Belediye Meclisi'nden kınama
Temirtaş'a yapılan saldırıya Nilüfer Belediye Meclisi'nden kınama
Nilüfer Belediye Meclisi, Meclis Üyesi Mehmet Temirtaş'a yapılan saldırıyı kınadı.
MECLİS 4.7.2019
Samsun'da MHP Ozan Arif'e karşı çıktı.
Samsun haberleri! Samsun'da parkın adını Ozan Arif Koymak için teklif veren CHP'li meclis üyelerine MHP'liler karşı çıktı.
MECLİS 2.7.2019
Canik meclisine tatil yok
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 'Halkımızdan aldığımız destekle vatandaşlarımızın gözlerindeki umudu geleceğe taşıyarak azimle, şevkle, inançla, kararlılıkla geleceğin incisi Canik için birlikte üretecek birlikte çalışacağız' dedi.
MECLİS 1.7.2019
Malatya Ticaret Borasında Haziran Ayı Meclisi toplandı
Malatya Ticaret Borsası Haziran Ayı Meclis Toplantısında konuşan Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, bu yılki kayısı rekoltesinin ihracata yetecek kadar olduğunu söyledi.
MECLİS 29.6.2019
Meclis komisyonu etkin madde üretimi hakkında bilgi aldı
Türkiye Büyük Millet Meclisinde tıbbi ve aromatik bitki çeşitliliğinin korunması için kurulan araştırma komisyonu, Balıkesir'in Edremit ilçesinde AR-GE firması sahibi Faruk Durukan'dan bitkilerden etken madde üretimi hakkında bilgi aldı.
MECLİS 29.6.2019
Samsun'da mahalle meclisleri kurulacak!
Samsun haber- İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, katıldığı toplantıda mahalle meclislerinin kurulacağını açıkladı.
MECLİS 25.6.2019
TOBB'dan meclis üyelerine bilgilendirme semineri
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 21-23 Haziran 2019 tarihlerinde 'Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri'ne katıldı.
MECLİS 25.6.2019
Meclis üyeleri stratejik plan sürecine dahil edildi
Belediye meclis üyeleri, stratejik plan istişare toplantısı ile Çorum Belediyesinin 2020-2024 5 yıllık stratejik plan oluşturma sürecine dahil edildi. Belediye Başkan Yardımcı Lemzi Çöplü başkanlığında yapılan toplantıda meclis üyelerinin görüşleri alındı.
MECLİS 22.6.2019
İl Genel Meclisi üyesi maaşının İl Özel İdaresi'ne iadesini istedi
Dereli'den AK Parti İl Genel Meclisi üyesi Şükrü Kahraman, akaryakıt sıkıntısı yaşadığı gerekçesiyle bu ayki alacaklarını İl Özel İdaresi'ne iade edeceğini söyledi.
MECLİS 20.6.2019
GSO Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Haziran ayı meclis toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, meclis ve danışma kurulu üyelerinin katılımıyla, Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu başkanlığında yapıldı.
MECLİS 19.6.2019
Eski meclis üyesi ölümden döndü
Eski meclis üyesi ölümden döndü
Bursa'nın İnegöl ilçesinde eski MHP belediye Meclis üyesi Emin Özdemir asansör boşluğuna düşerek yaralandı.
MECLİS 18.6.2019
Karadeniz'de Meclis kararı ile infaz
Karadenizde aracın içine alınarak öldürülen 46 yaşındaki Beker Taşcı'nın infazını meclis kararı ile verdiği idda ediliyor.
MECLİS 18.6.2019
Silahlı saldırıya uğrayan AK Parti Meclis Üyesi hayatını kaybetti
Silahlı saldırıya uğrayan AK Parti Meclis Üyesi hayatını kaybetti
Malatya'da AK Parti Meclis Üyesi Abdulvahap Akdeniz uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.
MECLİS 18.6.2019
Mecliste 'su zammı' gerginliği
Samsun Büyükşehir Meclis toplantısında, bir grup su zammını protesto etti. Protesto sırasında zabıtalar ile grup arasında arbede yaşandı.
MECLİS 17.6.2019
Öztürk, Rabia Naz Vatan için Meclis Araştırması istedi
TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve AK Parti Giresun Milletvekili Öztürk, Giresun'un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan'ın ölümünü Meclis Genel Kurulu'nda gündeme getirdi. Milletvekili Öztürk, Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili Meclis Araştırması istediklerini söyledi.
MECLİS 14.6.2019
Atakum meclisi örnek olacak
Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, belediyenin Samsun esnafına olan borçlarının aynı zamanda kamu zararı olduğunu ifade ederek, 'Türkiye bir darboğazdan geçiyor hepimize sorumluluk düşüyor. Hepimiz birbirimizi iyi anlayıp yardımcı olmalıyız. Ülkemizin buna ihtiyacı var. Atakum meclisi de buna örnek olsun' dedi
MECLİS 11.6.2019
Toroslar Belediye Meclisi, Belediye Spor Kulübüne 200 bin lira nakdi yardımı ona
MERSİN (İHA) – Toroslar Belediye Meclisi, Toroslar Belediye Spor Kulübüne 200 bin lira yardım yapılmasını kararlaştırdı. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Toroslar Belediyesi Spor Kulübü'nü yeni sezona hazırladıklarını söyledi.
MECLİS 10.6.2019
İlkadım Belediye meclis toplantısı
İlkadım Belediye Meclisi Haziran Ayı 1. Dönem 6. Toplantı 7. Birleşimine ait toplantı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın başkanlığında gerçekleştirildi.
MECLİS 10.6.2019
Yarın mecliste görüşülecek
Yarın mecliste görüşülecek
Binlerce kişinin merakle beklediği Askerlik Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda görüşülecek.
MECLİS 10.6.2019
TTSO Meclis üyesi Kazaz: 'Her firma dijitalleşme ve e-ticarete önem vermeli'
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis üyesi Ahmet Kazaz, dünyadaki ekonomik sıkışıklıktan daha az etkilenmek için firmaların kendi bünyelerinde bazı tedbirler alması gerektiğini vurgulayarak, 'Ekonomik krizde bile büyüyen sektörlere baktığımızda firmaların mutlaka dijitalleşme ve e-ticarete yatırım yapmaları gerektiği ortaya çıkıyor' dedi.
MECLİS 8.6.2019
Başkan Aşgın ve meclis üyelerinden özel harekata ziyaret
Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti, CHP ve MHP belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcılarıyla birlikte Özel Harekat ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nü ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
MECLİS 7.6.2019
Selçuk Belediye Meclisinden Hayko Cepkin'e fahri hemşehrilik unvanı
Selçuk Belediye Meclisinden Hayko Cepkin'e fahri hemşehrilik unvanı
Selçuk Belediyesi Haziran ayı Meclis toplantısında sanatçı Hayko Cepkin'e fahri hemşehrilik unvanı verildi.
MECLİS 4.6.2019
Çevre Çocuk Meclisi kapanış toplantısı gerçekleştirildi
Tepebaşı Belediyesi'nin destekçisi ve paydaşı olduğu Uluslararası Çevre Eğitim Programı Eko-Okullar Projesi çerçevesinde yürütülen 'Çevre Çocuk Meclisi' 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 10. Dönem Kapanış Toplantısı, Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
MECLİS 1.6.2019
Başkan Demirtaş'tan meclis üyelerine: 'İlçemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz'
Meclis üyeleri ile iftarda bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'İlçemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz' dedi.
MECLİS 29.5.2019
Suda yeni tarife meclisten geçti
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Meclis toplantısında içme suyuna yüzde 25, sayaç okuma bedeline yüzde 150 zam yapılmasını öngören madde oy çokluğu ile kabul edilerek karara bağlandı.
MECLİS 23.5.2019
İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Kazım Y
İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Kazım Yücel, 'Bölge Hastanesi, insanlara umut olmuş bir hastane ama derdime derman olur mu derken, ölümle karşılaşmışız' dedi.
MECLİS 23.5.2019
ITSO Meclis Başkanı Şahlan, Kazakistan'da Türk Konseyi imza törenine katıldı
Kazakistan'ın başkenti Nur Sultan'da Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi) Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) kurulmasını öngören tüzük imzalandı. Törene Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsilen Meclis Başkanı Osman Şahlan katıldı.
MECLİS 20.5.2019
O kanun taslağı meclise sunuldu
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden hatalı geçişlerin cezasının affedilmesi ile hurda araçta ÖTV indirimini 15 bin liraya çıkarmayı teklif eden kanun taslağı, Meclis Başkanlığına sunuldu.
MECLİS 18.5.2019
ABD Büyükelçiliğinden DTSO Kadın Meclisine hibe desteği
ABD Büyükelçiliğinden DTSO Kadın Meclisine hibe desteği
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Kadın Meclisi, projeleri için ABD Büyükelçiliğinden hibe desteği aldı.
MECLİS 16.5.2019
Başkan Ekim belediye meclis üyeleri ve aileleri ile iftarda buluştu
Trabzon'un Akçaabat ilçesi Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, belediye meclis üyeleri ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.
MECLİS 16.5.2019
Özgür Özel'den Meclis'te yakalanan DHKP-C'li teröristlerle ilgili açıklama
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, dün terör örgütü DHKP-C'li 2 kişinin Meclis'te bomba süsü verilmiş bir cisim ve kesici aletle yakalanmasına ilişkin konuştu.
MECLİS 15.5.2019
Büyükşehir Belediye Meclisi'nde 28 madde karara bağlandı
SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kendi ilçeleriyle alakalı birer maddeye itiraz eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin itiraz ettiği toplam 2 madde oy çokluğu ile kabul edilerek karara bağlandı.
MECLİS 15.5.2019
Başkan Deveci'den 'Yeşil alan' tepkisi
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Büyükşehir meclisi kararıyla Atakum'da bulunan yeşil alanın Büyükşehir Belediyesi hizmet alanına dönüştürülmesine tepki göstererek, 'Atakum yeni bir kent olmasına karşın, hizmet alanı oluşturulan bu bölgede yeşil alan darlığı var. Bu karar aramızdaki dayanışma hassasiyetini zedeleyici nitelikte' dedi
MECLİS 15.5.2019
Samsunlu vekil Meclis'te araştırma komisyon başkanı seçildi
TBMM'de araştırma komisyonları oluşturdu. Bu komisyonlardan birinin başkanı da AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan oldu.
MECLİS 14.5.2019
Giresun Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Giresun Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Giresun Belediyesi olağanüstü meclis toplantısı Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında yapıldı.
MECLİS 13.5.2019
GSO Kurucu Meclis Başkanı Naci Topçuoğlu'nun 11'inci ölüm yıldönümü
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, GSO'nun Kurucu Meclis Başkanı Naci Topçuoğlu'nu vefatının 11'inci yıldönümünde saygı ve rahmetle andıklarını kaydetti.
MECLİS 10.5.2019
Büyükşehir Meclisi'nde gündem Samsunspor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, meclis toplantısında, 'TFF 1. Lig'e yükselme yolunda bugün Sakaryaspor deplasmanında Play-Off çeyrek final ilk maçına çıkacak olan Yılport Samsunsporumuza başarılar dilerim' dedi.
MECLİS 9.5.2019
Giresun'da Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeleri seçildi
Giresun'da Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeleri seçildi
Giresun'da belediye başkanları arasında yapılan seçimle, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeliği seçimi yapıldı.
MECLİS 9.5.2019
Başkan Özcan, Gölcük Tabiat Parkı için meclisten acil karar talep etti
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Gölcük Tabiat Parkı'nın imara açılması ile ilgili, acil karar verilmesini gerektiğini belirterek meclise ortak çalışma yapılmasını teklif etti.
MECLİS 7.5.2019
Çorum Belediyeler Çevre Birliği meclis toplantısı yapıldı
Çorum Belediyeler Çevre Birliği meclis toplantısı yapıldı
Çorum Belediyeler Çevre Birliği meclis toplantısı yapıldı.
MECLİS 1.5.2019
EYT-AF-EK göstergeyle ilgili flaş gelişmeler
EYT-AF-EK göstergeyle ilgili flaş gelişmeler
CHP Milletvekili TBMM Genel Kurulunun ilk toplantısında EYT mağdurlarına yönelik açıklamada bulundu.
MECLİS 1.5.2019
Aydın'daki hava kirliliği sorunu Meclis'e taşındı
Aydın'daki hava kirliliği sorunu Meclis'e taşındı
CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın'daki hava kalitesinin tehlikeli grupta yer almasını Meclis'e taşıdı.
MECLİS 30.4.2019
Sinop'ta Engelliler Meclisi kurulacak
Türkiye'deki Engelli STK'ları bir araya getirmek amacıyla Türkiye Engelliler Konfederasyonu, hayata geçirilen ve Avrupa Birliği tarafından da desteklenen 'Türkiye Engelliler Meclisi Projesi'ni Sinop'ta başlattı.
MECLİS 27.4.2019
Malatya Ticaret Borsası Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı
Malatya Ticaret Borsası Nisan Ayı Meclis Toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından bu yıl hasat döneminde yaklaşık 30 bin ton konsantre yaş kayısı alacağını söyledi.
MECLİS 27.4.2019
TOBB Gaziantep KGK meclis toplantısı yapıldı
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini yürüten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulunun (KGK) Meclis Toplantısı, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi'nin katılımıyla yapıldı.
MECLİS 27.4.2019
ATO Başkanı Çetin: 'Ekmek fiyatı Salı günü mecliste görüşülecek'
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, 'Ekmek fiyatı Salı günü mecliste görüşülerek Ticaret Bakanlığının onayına sunulacak. Fırıncının yüzde 25-30 zam beklentisi var. Onaylanacağını düşünüyoruz' dedi.
MECLİS 26.4.2019
Bafra TSO' dan Meclis Üyelerine 'Öfke ve Stres Yönetimi' Yönetici Eğitimi
Samsun Bafra Ticaret ve Sanayi Odasından (TSO) Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerine 'Öfke ve Stres Yönetimi' konulu Yönetici Eğitimi düzenlendi.
MECLİS 25.4.2019
Samsun'da Engelli Meclisi kurulacak
Samsun'da Engelli Meclisi kurulacak
Finansmanı Avrupa Birliği (AB) tarafından sağlanan 41. İl Engelli Meclisi Samsun'da kurulacak.
MECLİS 24.4.2019
İran meclisi, ABD ordusunu terörist ilan etti
İran meclisi, ABD ordusunu terörist ilan etti
İran meclisi, ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığını (CENTCOM) terör örgütü listesine aldı.
MECLİS 23.4.2019
İran meclisi, ABD ordusunu resmen terörist ilan etti
İran meclisi, ABD ordusunu resmen terörist ilan etti
İran meclisi, ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığını (CENTCOM) terör örgütü listesine aldı.
MECLİS 23.4.2019
AK Parti'den belediye başkanları ve meclis üyelerine bilgilendirme toplantısı
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde milletin teveccühüyle seçilen belediye başkanlarına ve belediye meclis üyelerine yönelik istişare ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.
MECLİS 21.4.2019
Samsun'da hüzünlü meclis
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hayatını kaybeden AK Parti Ayvacık Belediye Meclis Üyesi Ahmet Düzova'nın tarlada çalışırken kalp krizi geçirdiğini ifade ederek, bundan sonra yapılacak hizmetlerden onun da hisseder olacağını düşündüğünü söyledi.
MECLİS 19.4.2019
Başkan Demir, ilk kez meclise başkanlık etti
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'ne ilk kez başkanlık eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Halkımıza hizmet, hepimiz için en büyük şeref ve onurdur' dedi.
MECLİS 16.4.2019
Başkan Mustafa Demir, ilk meclis toplantısında net konuştu!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilk meclis toplantısında üyelere çok önemli mesajlar verdi. Demir, 'Sizlerle birlikte Samsun'a hizmet etmenin onurunu yaşayacağız'' dedi
MECLİS 16.4.2019
Sungurlu Belediyesi'nde yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı
Sungurlu Belediyesi'nde yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı
Sungurlu'da, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Sungurlu Belediyesi ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
MECLİS 16.4.2019
AYTO üyesi Murat Çay, TOBB Sektör Meclisi toplantısında
Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken ve Meclis Başkanı Yavuz Özçağin başkanlığında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda Sektör Meclisi Başkan Yardımcısı olarak görev yapan AYTO Üyesi Murat Çay'da hazır bulundu.
MECLİS 16.4.2019
31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından İl Genel Meclisi ilk toplantısını yaptı
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından, İl Genel Meclis üyeleri 2019 yılı Nisan ayı 1. toplantısını yaptı. Hükümet Konağı önünde saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Vali Harun Sarıfakıoğulları'nı ziyaret eden Meclis üyeleri meclis salonunda ilk toplantısının açılışını gerçekleştirdi.
MECLİS 15.4.2019
Fatsa'da ilk meclis toplantısı
Fatsa'da ilk meclis toplantısı
Fatsa Belediyesi yeni dönem ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
MECLİS 12.4.2019
Kargı tarihinin ilk kadın belediye meclis üyesi oldu
Kargı tarihinin ilk kadın belediye meclis üyesi oldu
Kargı ilçe tarihinde ilk defa bir kadın Belediye Meclis üyeliğine seçildi.
MECLİS 12.4.2019
Atakum'da ilk meclis
Atakum Belediyesi 2019-2024 dönemi ilk meclis toplantısı Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Deveci, 'Atakum'da tüm kesimleri kucaklayan bir yönetim anlayışı sergilenecek' dedi.
MECLİS 11.4.2019
Atakum'da ilk meclis
Atakum Belediyesi 2019-2024 dönemi ilk meclis toplantısı Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Deveci, 'Atakum'da tüm kesimleri kucaklayan bir yönetim anlayışı sergilenecek' dedi.
MECLİS 11.4.2019
Osmancık'ta 81 yıl sonra 2 kadın meclise girdi
Osmancık'ta 81 yıl sonra 2 kadın meclise girdi
Çorum'un Osmancık İlçesi'nde 81 yıl aradan sonra belediye meclisine yeniden 2 kadın üye girdi.
MECLİS 10.4.2019
Tekkeköy'de ilk meclis toplantısı
Tekkeköy'de ilk meclis toplantısı
Tekkeköy Belediye Meclisi 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
MECLİS 10.4.2019
Kabadüz'de yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı
Kabadüz'de yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı
Kabadüz Belediye Meclisi, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
MECLİS 10.4.2019
Oğuzlar tarihinin ilk kadın belediye meclis üyesi
Oğuzlar tarihinin ilk kadın belediye meclis üyesi
Çorum'un Oğuzlar ilçe tarihinde ilk defa bir kadın Belediye Meclis üyeliğine seçildi.
MECLİS 10.4.2019
Kavak'ta seçim sonrası ilk meclis toplantısı
Kavak'ta seçim sonrası ilk meclis toplantısı
31 Mart seçimleri sonrası oluşan Kavak Belediye Meclisi ilk oturumunu yaptı.
MECLİS 9.4.2019
Canik Meclisi dualarla açıldı
Canik Belediye Meclisi seçimin ardından ilk toplantısını yaptı. Başkan İbrahim Sandıkçı, dualarla açılan Mecliste, birlikte şeffaf yönetim anlayışıyla Canik'te iz bırakacak eserler ortaya koyacaklarını söyledi.
MECLİS 9.4.2019
MTSO meclis üyeleri, TOBB'da bilgilendirme seminerine katıldı
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Meclis Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) ev sahipliğinde düzenlenen Bilgilendirme seminerlerine katıldı.
MECLİS 8.4.2019
Kuşadası'nda CHP 20, AK Parti 11 belediye meclis üyeliği kazandı
Kuşadası'nda CHP 20, AK Parti 11 belediye meclis üyeliği kazandı
Kuşadası'nde belediye meclis üyeliği seçiminde de resmi olmayan kesin sonuçlar açıklandı.
MECLİS 1.4.2019
KAYSO Mart Ayı Meclis Toplantısı'nda İstihdam Seferberliği 2019 konuşuldu
KAYSO Mart Ayı Meclis Toplantısı'nda İstihdam Seferberliği 2019 konuşuldu
KAYO Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı ve Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı yapıldı.
MECLİS 30.3.2019
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Mart ayı meclis toplantısı
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Mart ayı meclis toplantısı
Manisa Ticaret ve Sanayi Odasının Mart ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.
MECLİS 27.3.2019
Ödemiş CHP'den 'terörle ilintili meclis üye listesi' iddialarına açıklama
CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, Ödemiş'te terörle ilintili meclis üyesi adayı gösterildiğine dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Halis, 'Bu adı geçen kişinin partimizle uzaktan yakından alakası olmadığı gibi parti üyemiz de değil, böyle bir kişi yaşıyor mu diye araştırdık hiçbir belirti yok' dedi.
MECLİS 22.3.2019
Aksu: 'Hedefimiz, tüm belediyeleri ve meclis üyeliklerini kazanmak'
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, 'Bu seçime özel hedefimiz, Büyükşehir Belediyesi dâhil her ilçede tüm belediye başkanlıklarını ve belediye meclis üyeliklerini kazanmaktır' dedi.
MECLİS 21.3.2019
Başkan Aktepe'den meclis üyelerine plaket
Fatsa Belediye Başkanı Muharrem Aktepe, görev süreleri 31 Mart tarihi itibariyle sona erecek olan belediye meclis üyelerine hizmetleri anısına plaket takdim etti.
MECLİS 21.3.2019
Ordu Büyükşehir Kurucu Meclisi son kez toplandı
Ordu'nun 5 yıl önce büyükşehir olmasıyla birlikte oluşturulan Ordu Büyükşehir Kurucu Belediye Meclisi, son toplantısını yaptı.
MECLİS 18.3.2019
Türkiye İhracatçılar Meclisi Erzurum'da toplandı
TİM, Türkiye turnesi istişare buluşmalarının ikincisini, Doğu Anadolu İhracatçılar Birliğinin ev sahipliğinde Erzurum'da gerçekleştirdi.
MECLİS 18.3.2019
Kocaeli'deki terör operasyonunda meclis üyesi adayının da olduğu 5 üst düzey HDP
KOCAELİ(İHA) – Kocaeli'de sabah saatlerinde düzenlenen terör operasyonda gözaltına alınanlar arasında Dilovası Belediyesi meclis üyesi adayı ve ilçe başkanlarının da olduğu 5 HDP'linin gözaltına alındığı öğrenildi.
MECLİS 18.3.2019
Zihni Şahin'den Büyükşehir Meclisine veda
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Büyükşehir Belediye Meclisinde son kez başkanlık ederken yaptığı veda konuşmasında, 'Ne yaptıysak Samsunumuz için yaptık, yapmaya devam edeceğiz' dedi.
MECLİS 11.3.2019
Fatsa Belediyesinde 2014 -2019 döneminin son meclis toplantısı
Fatsa Belediyesinde 2014-2019 çalışma döneminin son meclis toplantısı Belediye Başkanı Muharrem Aktepe başkanlığında gerçekleştirildi.
MECLİS 4.3.2019
'Biat eden meclis istemiyorum'
Seçim çalışmalarını sürdüren Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Çözüm Akademi Eğitim Kurumlarında eğitim temsilcileri, dernek başkanları ve esnaflarla toplantı gerçekleştirdi.
MECLİS 4.3.2019