HaberlerAlo 182 MhrsSamsun'da randevu sistemi çöktü

Samsun'da randevu sistemi çöktü - Alo 182 Mhrs Haberleri

Hastaneden randevu almak isteyen vatandaşlar bugün alo 182'yi aradıklarında ulaşamadılar.

+
-
Samsun'da randevu sistemi çöktü

ALO 182'yi  neden aramıyorum diye merak etmeyin. Yaşanan sorunlar sebebiyle hastalar ALO 182'den MHRS randevusu  alamıyor.

ALO 182'yi neden aramıyorum diye merak etmeyin. Yaşanan sorunlar sebebiyle hastalar ALO 182'den MHRS randevusu alamıyor.

Aranan numaradan hat düşüyor. Bu durum birçok MHRS randevusu almak isteyen vatandaş için sorun olunca herkes ALO 182'yi neden arayamıyorum diye merak etti.

Yaşanan sorun merkez kaynaklı olmakla birlikte nasıl MHRS randevu alacağınızı da haberimizde sizin için detaylı olarak anlattık.

ALO 182 hizmet veremediği durumlarda ise randevu almak için MHRS online kayıt merkezinden randevu alabilirsiniz.

HABER: AHMET ALTÜRK  Anıt Park 'dumansız hava sahası' ilan edildiSAMSUN HABER
Anıt Park 'dumansız hava sahası' ilan edildi
Anıt Park artık 'Dumansız Hava Sahası' ilan edildiSAMSUN HABER
Anıt Park artık 'Dumansız Hava Sahası' ilan edildi
Samsun'da otomobil ile tır çarpıştıSAMSUN HABER
Samsun'da otomobil ile tır çarpıştı
Samsun'da ağaçlar sayesinde hayatı kurtulduSAMSUN HABER
Samsun'da ağaçlar sayesinde hayatı kurtuldu

EN ÇOK OKUNANLAR

Kan donduran açıklama! Öldürüp attık Kan donduran açıklama! Öldürüp attıkFındık üreticisine müjdeli haber geldi! Fındık üreticisine müjdeli haber geldi!Son dakika güncel fındık fiyatları ne kadar? Son dakika güncel fındık fiyatları ne kadar?Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı ne zaman? Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı ne zaman?Samsun Namaz saatleri Samsun Namaz saatleriSamsun Büyükşehir Belediyesi, verilen zammı geri çekti! Samsun Büyükşehir Belediyesi, verilen zammı geri çekti!Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı hangi kanada? Samsunspor Tarsus İdman Yurdu maçı hangi kanada?Samsun'da binlerce işçi alınacak! Samsun'da binlerce işçi alınacak!Yıldırım: Biz Bitti Demeden Bitmez Yıldırım: Biz Bitti Demeden BitmezSamsunspor'u Kupa heyecanı sardı Samsunspor'u Kupa heyecanı sardı
SIRADAKİ HABER