HaberlerMagazinÇukur dizisi ne zaman başlıyor?

Çukur dizisi ne zaman başlıyor? - Magazin Haberleri

Çukur dizisinden önemli bir ayrılık yaşandığı ortaya çıktı.

+
-
Çukur dizisi ne zaman başlıyor?

Çukur dizisi nin yeni sezon tanıtımında daha önce açıkladığımız gibi İdris’in ölümü sonrası Yamaç’ın aklını kaybetmesi ve Baykal’ın intakamını almaya gelen kızı Efsun yer alıyor.

Bilindiği üzere Çukur dizisinin sezon finalinde Akın’ın kurtardığı Yücel Koçovalılar’dan ağır bir intikam almak için hain bir plan yapmış ve Koçovalılar’ın kadınlarını kaçırmış ve kadınların hayatı karşılığında Yamaç ile İdris’i karşı karşıya getirmiş biriniz ölmezse kadınlar ölecek demişti. Çukur dizisinin yeni sezonunda İdris Koçovalı karakterinin olmayacağı Ercan Kesal ’ın Çukur’dan ayrıldığı ortaya çıktı.

Çukur dizisi yapımcısı Ay yapım  yeni sezonda Çukur dizisine son olarak Halka dizisinde yer alan Hazal Subaşı ile anlaştı.

Çukur dizisi kadrosuna Efsun karakteri ile Damla Sönmez dahil oldu. Damla Sönmez dizi de Aras Bulut İynemli ile partner olacak. Efsun karakteri dizi de öldü sanılan ancak Karakuzular’ı Koçovalıların başına bela eden Baykal’ın kızı olarak girecek.


Yeni sezon çekimlerine Ağustos ayı başında başlamayı planlarken yaşanan gecikmeden dolayı çekimlere en geç başlayan dizi oldu. Çukur dizisi ekibi 1 eylül 2019 pazar günü yeni sezon çekimleri için kamera karşısına geçti. Bu durumda Çukur’un yeni sezonu 16 eylül pazartesi günü başlayacak.


Ay Yapım Çukur dizisi set ekibine 19 Ağustos pazartesi günü iş başı var bilgisi verilmiş. Çukur dizisinin yeni sezon başlama tarihine Show Tv karar verdi ve Ay yapım 16 Eylül pazartesi günü Çukur dizisinin yeni sezonunu Show Tv’ye teslim edecek. Çukur dizisi yeni sezona başlamadan önce 3 bölüm stok çekecek.Canan Karatay'dan olay yaratacak yorumMAGAZİN
Canan Karatay'dan olay yaratacak yorum
Ece Sükan'dan cesur pozlarMAGAZİN
Ece Sükan'dan cesur pozlar
MFÖ Denizli'de sahne aldıMAGAZİN
MFÖ Denizli'de sahne aldı
Bodrum'da Türk Filmler Haftası başlıyorMAGAZİN
Bodrum'da Türk Filmler Haftası başlıyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Son Dakika!Samsun'da traktörün altında kalan yaşlı adam hayatını kaybetti Son Dakika!Samsun'da traktörün altında kalan yaşlı adam hayatını kaybettiSamsunspor taraftarından Mustafa Demire tepki Samsunspor taraftarından Mustafa Demire tepkiSamsun'da bu kediler müzik sesiyle yemeğe gidiyor Samsun'da bu kediler müzik sesiyle yemeğe gidiyorErkam Geri Dönüyor Erkam Geri Dönüyor19 Eylül Perşembe güncel fındık fiyatları ne kadar? 19 Eylül Perşembe güncel fındık fiyatları ne kadar?Samsunspor, Fatsa İle Çarşamba Günü Oynayacak Samsunspor, Fatsa İle Çarşamba Günü OynayacakSamsun ve ilçeleri hava durumu Samsun ve ilçeleri hava durumuSamsunlu asker feci şekilde can verdi Samsunlu asker feci şekilde can verdiEce Sükan'dan cesur pozlar Ece Sükan'dan cesur pozlarGösteriş ekonomisi Gösteriş ekonomisi
SIRADAKİ HABER