SON DAKİKA

O maaşlar ne zaman ödenecek?
<>
HaberlerSamsun Haberleriİsmail uyanık Samsunsporla Yollarını Ayıracakmı mı?

İsmail uyanık Samsunsporla Yollarını Ayıracakmı mı? - Samsun Haberleri

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık Samsunsporla yollarının ayrılabileceğini vurguladı.

+
-
İsmail uyanık Samsunsporla Yollarını Ayıracakmı mı?

Samsunspor  play off'larda bir üst lige çıkma şansını Sakaryaspora'a verdikten sonra bir sene daha lig'te kalmayı garantiledi.

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık  Sezonu değerlendirmek için yerel basını Nuri Asan Tehsislerine çağırdı ve basın toplantısını gerçekleştirdi.

 

Başkan Uyanık cumaresi günü olacak Samusnspor Yönetim Toplantsısından,bahsetti toplantıdan önce Samsunsporun Gelececegi hakkında birşey söylemek istemiyişi ve kendisininde soruların karşısında kalıcı olmadığını vurgulamsı  Cumartesi günü Samsunspor ile İsmail Uyanık'ın yollarını ayıra bileceğini gösteriyor.


KiMSE BURADA ZORLA KALAMAZ 

Toplantıda Samsunsporun başarısızlığının suçunu üstüne alan Başkan uyanık" Bu kulübe verilen emek ve paralar var. Bu şirket sonuçta satın alındı. Bu şirketi satın almakla birlikte bu şirketin sahibi olmanın belirli kuralları var. Burası, Samsunspor. Buranın sahibi olabiliriz ama buranın sahibi 2 milyon Samsunsporludur. Burayı, o Samsunspor sevdalılarının istediği gibi başarılı yönettiğimiz müddetçe, onların icazeti ve onayıyla burada kalabiliriz. Burada zorla kalmak mümkün değil. İster taraftar de ister müşteri de. Sen eğer desteklemiyorsan, gönülden bir bağ kalmamışsa Samsunspor’a, köklerinden kopan Samsunspor’un dolayısıyla ayakta kalması mümkün değildir. Hem sportif alanda başarılı olmalıyız hem de Samsunsporluları mutlu edecek duruşu göstermeliyiz. Bu anlamda da her şeyimize dikkat etmeliyiz. Olan bazı şeyleri herkes soruyor. Yüksel kardeşimizin seçtiği bazı sözcüklerde, tanımlamalarda, kelimelerde ne düşünülüyorsa, ben de bir sürü Samsunsporlu ne düşünüyorsa o düşüncedeyim. Ama ben bu birlikteliği bugüne kadar ayakta tutmaya çalıştım. Orası da çalıştı. Çünkü ortada verilen emek, harcanan para var. Biz istediğimizi aldık, istediğimizi yaptık. Şimdi biz başarısızsak, yönetim değişecekse hiçbir sıkıntı yok. Biz buraya Samsunspor için geldik. Kendi şahsi bir şeyimiz yok. Bu benli veya bensiz olmuş hiç önemli değil. Benim öyle bir iddiam da yok. Ben bu sene sadece başkanlık yapmadım. Kulüp müdürlüğü, basın sözcülüğü yaptım. Olmadık yerlerde otoriteyle karşı karşıya kaldım. Dışarıdan görülmeyen bir sürü şey yaptık. Olay sadece takımın iyi oynaması değil. Stada giren seyircilere kurulan bariyerlerin kaldırılmasından tutun bin tane şey yaptık. Yapmamız gerekeni yaptık. Bunları konuşmak bile yanlış" dedi.


Haber: Ahmet Altürk25 Mayıs Samsun hava durumuSAMSUN HABER
25 Mayıs Samsun hava durumu
Samsun'da 'Omuz atma' kavgasında kan aktıSAMSUN HABER
Samsun'da 'Omuz atma' kavgasında kan aktı
'Omuz atma' kavgasını ayırmak isterken bıçakla yaralandıSAMSUN HABER
'Omuz atma' kavgasını ayırmak isterken bıçakla yaralandı
Bakan Dönmez kömürden akaryakıt üreten tesisi incelediSAMSUN HABER
Bakan Dönmez kömürden akaryakıt üreten tesisi inceledi

EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni Çorumspor'un 2. lige yükselmesi kentte büyük sevince neden oldu Yeni Çorumspor'un 2. lige yükselmesi kentte büyük sevince neden olduAntalya'da trafik kazası: 2 ölü Antalya'da trafik kazası: 2 ölüSpor Toto 3. Lig: Yeni Çorumspor: 1 - Serik Belediyespor: 1 Spor Toto 3. Lig: Yeni Çorumspor: 1 - Serik Belediyespor: 1Ünal Karaman: 'Yakın iki şehrin küskünlükleri geride bırakıp, geleceğe bakmasını Ünal Karaman: 'Yakın iki şehrin küskünlükleri geride bırakıp, geleceğe bakmasınıOtyakmaz: 'Hakan Keleş kararını sonra vereceğiz' Otyakmaz: 'Hakan Keleş kararını sonra vereceğiz'Albayrak: 'Bizim olduğumuz yerde şampiyonluklar hep vardır' Albayrak: 'Bizim olduğumuz yerde şampiyonluklar hep vardır'Şehit aileleri ve gaziler Nilüfer Belediyesi iftarında buluştu Şehit aileleri ve gaziler Nilüfer Belediyesi iftarında buluştuRize deplasmanı dönüşü Trabzonspor taraftarını taşıyan konvoya taşlı saldırı Rize deplasmanı dönüşü Trabzonspor taraftarını taşıyan konvoya taşlı saldırıHatayspor taraftarlar, tesislere meşalelerle gelerek takımına destek verdi Hatayspor taraftarlar, tesislere meşalelerle gelerek takımına destek verdiOkan Buruk: 'Taraftarımızdan özür diliyoruz.' Okan Buruk: 'Taraftarımızdan özür diliyoruz.'
SIRADAKİ HABER
}