SON DAKİKA

Merkez Bankası'ndan ekonomiye hamle
<>
HaberlerSamsun HaberleriAtakum'da o uygulama geleneksel hale gelecek

Atakum'da o uygulama geleneksel hale gelecek - Samsun Haberleri

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci tarafından hayata geçirilen 'halk günü' uygulaması ilk gününde yoğun ilgi gördü.

+
-
Atakum'da o uygulama geleneksel hale gelecek

Çok sayıda vatandaş Başkan  Cemil Deveci  ile birebir görüşmek için Atakum Belediyesi'ne adeta akın etti.

Belediye personeli tarafından karşılanan ve numaratör sayesinde Başkan Deveci ile makamda görüşen vatandaşlar sorunlarını, görüşlerini ve önerilerini iletti. Başkan  Cemil Deveci , her hafta perşembe günü 13.30-17.00 saatleri arasında halk günü uygulamasını sürdüreceklerini söyledi.

'Sevgiyle kucaklaşıyoruz' 

Halk gününde genç yaşlı, kadın erkek çok sayıda vatandaş hem Başkan Deveci'yi tebrik etmek hem de yaşadığı sorunları iletmek amacıyla makam odasının yolunu tuttu. Konuklarını ağırlayan ve tek tek dinleyerek not tutan Başkan Deveci, vatandaşların taleplerini dinledi ve problemlere beraber çözüm aradı. Uygulamaya vatandaşlar tarafından gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden Başkan Deveci, 'Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz halk günü uygulamamız Atakum'da her vatandaşımızı sevgiyle kucaklayabilmek için bir vesile. Yalnızca sorunları değil aynı zamanda mutluluğumuzu da paylaşıyoruz. Atakumluların kaliteli bir yaşam sürmeleri için istekleri ve önerileri çok önemli. Biz de ekibimizle birlikte vatandaşlarımızdan gelen bütün önerileri ve sorunları kayıt altına alabiliyoruz. Aynı zamanda sosyal belediyecilik anlayışımızla dertlere derman olabilmek adına özverili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halk günü uygulamamız bundan sonra da devam ederek geleneksel hale gelecek' diye konuştu.

 Başkan Deveci'den çok önemli açıklamalarSAMSUN HABER
Başkan Deveci'den çok önemli açıklamalar
Samsun'da bu caddeyi kullananlar dikkatSAMSUN HABER
Samsun'da bu caddeyi kullananlar dikkat
Cerablus'taki çocukların bayram hediyeleri Samsun'danSAMSUN HABER
Cerablus'taki çocukların bayram hediyeleri Samsun'dan
Samsun'dan Cerablus'a duygulandıran yardım SAMSUN HABER
Samsun'dan Cerablus'a duygulandıran yardım

EN ÇOK OKUNANLAR

Mucize kadın Samsun'da tersine ameliyat edildi Mucize kadın Samsun'da tersine ameliyat edildiDolar yeni haftaya nasıl başladı? Dolar yeni haftaya nasıl başladı?Güncel fındık fiyatları 27 Mayıs Pazartesi Güncel fındık fiyatları 27 Mayıs PazartesiDaha önce hiç böyle bir şeyle karşılaştınız mı? Daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaştınız mı?Karadeniz'de yakalanan terörist tutuklandı Karadeniz'de yakalanan terörist tutuklandıEcrin Kurnaz'dan flaş gelişme! Cinler kaçırmış Ecrin Kurnaz'dan flaş gelişme! Cinler kaçırmışMerkez Bankası'ndan ekonomiye hamle Merkez Bankası'ndan ekonomiye hamleCezaevinde çatışma: 15 ölü Cezaevinde çatışma: 15 ölüDuvara böyle saplandı Duvara böyle saplandıTavuk fiyatında son 3 ayda rekor artış Tavuk fiyatında son 3 ayda rekor artış
SIRADAKİ HABER
}