SON DAKİKA

Türk lirası ile ihracata kredi desteği
<>
Haberler23 Nisan'da kaç gün tatil var? 23 Nisan tatili kaç gün sürecek?

23 Nisan'da kaç gün tatil var? 23 Nisan tatili kaç gün sürecek?

'23 Nisan tatil mi? sorularının yanıtları herkes tarafından merak ediliyor. 23 Nisan tatili kaç gün tatil oldu sorusunun yanıtı araştırılıyor. Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı 23 Nisan salı gününe denk geliyor.

+
-
23 Nisan'da kaç gün tatil var? 23 Nisan tatili kaç gün sürecek?

'23 Nisan tatil mi? ,  22 Nisan okullar tatil mi? 23 Nisan'da kaç gün tatil var?     23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı  bu sene salı gününe denk geliyor ve resmi tatil.

 23 Nisan 'ın resmi  tatil  olduğundan birçok kamu kurumu gibi ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteler de eğitim faaliyetlerine 1 günlük ara verecek.

Ancak 22 Nisan'da okulların tatil olup olmayacağına dair resmi bir açıklama gelmemesine rağmen bugünün de tatile dahil edileceği ve okulların 4 gün kapalı olacağı kaydediliyor.Asker gecesinde silahlı kavga: 1 yaralıGÜNDEM
Asker gecesinde silahlı kavga: 1 yaralı
Pendik'te trafik kazası 6 yaralıGÜNDEM
Pendik'te trafik kazası; 6 yaralı
Bakan Akar şehit ailesine taziye ziyaretinde bulunduGÜNDEM
Bakan Akar şehit ailesine taziye ziyaretinde bulundu
Kazada yaralanan futbolcu ve nişanlısı Trabzon'a sevk edilecekGÜNDEM
Kazada yaralanan futbolcu ve nişanlısı Trabzon'a sevk edilecek

EN ÇOK OKUNANLAR

Kazada yaralanan futbolcu ve nişanlısı Trabzon'a sevk edilecek Kazada yaralanan futbolcu ve nişanlısı Trabzon'a sevk edilecekBakan Akar şehit ailesine taziye ziyaretinde bulundu Bakan Akar şehit ailesine taziye ziyaretinde bulunduAK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadıPendik'te trafik kazası; 6 yaralı Pendik'te trafik kazası; 6 yaralıAsker gecesinde silahlı kavga: 1 yaralı Asker gecesinde silahlı kavga: 1 yaralı

SIRADAKİ HABER
}