SON DAKİKA

Samsun Haberleri: Samsun Müzelerine Ziyaretçi Akını
<>
HaberlerTerme Belediyesi'nden Eğitime Destek

Terme Belediyesi'nden Eğitime Destek

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Nazmiye Ünal Soğancı Ortaokulu'nu ziyaret etti.

+
-
Terme Belediyesi'nden Eğitime Destek

Şenol Kul,Nazmiye Ünal Soğancı Ortaokulu Müdür Yardımcısı Elif Şahin'in sosyal medya üzerinden kendisini okula davet etmesi üzerine okula ziyarete geldi.

Terme Belediyesinin eğitim gönüllüsü bir belediye olduğunu belirten Kul, "Asli görevimiz olmamasına rağmen eğitime desteği çok önemsiyoruz ve bunu vicdani bir görev kabul ediyoruz. Eğer çağdaş uygarlıklar yarışında iddialı olacaksak, bunu eğitimli toplumla yapacağız. Bunun bilincinde olan bir belediye olarak okullarımızın fiziki yapılarına elimizden geldiği kadar katkı sağlıyoruz." diye konuştu.

Okulun bahçesi ve çevresindeki yolda yaşanan altyapı ve üstyapı sorunlarının çözümü için SASKİ Terme görevlisi Bekir Tatar ve okul idarecileriyle incelemelerde de bulunan Kul, "Burada çalışmalarımıza başlayacak ve sorunu ortadan kaldıracağız. Eğitim denince bizim için akan sular durur." dedi.

  terme  şenol kul
Samsun Haberleri: Samsun Müzelerine Ziyaretçi Akını SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun Müzelerine Ziyaretçi Akını
Zihni Şahin Söz VerdiSAMSUN HABER
Zihni Şahin Söz Verdi
Samsun Haberleri: Öğrenci Servisinde 16 Yaşındaki Kıza Taciz!SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Öğrenci Servisinde 16 Yaşındaki Kıza Taciz!
 Samsun Hbaerleri: Samsun'da Silah Kaçakçılığı Operasyonu: 13 gözaltı SAMSUN HABER
Samsun Hbaerleri: Samsun'da Silah Kaçakçılığı Operasyonu: 13 gözaltı

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de 10 İlçe adayı Tamam AK Parti'de 10 İlçe adayı TamamAK Parti – MHP Anlaştı mı? AK Parti – MHP Anlaştı mı?Samsunspor Haberleri: Taşkın Listeyi Uyanık'a Sundu Samsunspor Haberleri: Taşkın Listeyi Uyanık'a Sundu Artık E-Devlet Üzerinden Yapılacak Artık E-Devlet Üzerinden YapılacakSamsun Haberleri: İnşaattan Düştüler: 1 ölü 1 yaralı Samsun Haberleri: İnşaattan Düştüler: 1 ölü 1 yaralıSamsun Haberleri: Tarla Kavgasında 4 Kişi Yaralandı Samsun Haberleri: Tarla Kavgasında 4 Kişi YaralandıTürkiye'den 'Bor Hamlesi Türkiye'den 'Bor HamlesiSamsunlular Seçildi Samsunlular SeçildiSamsun'da Yapılan El Yapımı Bebekler, Yurt Dışına Satılıyor Samsun'da Yapılan El Yapımı Bebekler, Yurt Dışına SatılıyorGörme Engelli Kadına Ehliyet Verildi Görme Engelli Kadına Ehliyet Verildi

SIRADAKİ HABER
}