SON DAKİKA

Millet İttifakının Ankara adayı Mansur Yavaş
<>
HaberlerAK Parti 19 Şubat'ta Açıklayacak

AK Parti 19 Şubat'ta Açıklayacak

Yerel seçim çalışmalarına aday belirleme sürecinden geçen AK Parti, kampanya lansmanını 19 Şubat tarihinde yapacak.

+
-
AK Parti 19 Şubat'ta Açıklayacak

NTV'de katıldığı bir programda soruları yanıtlayanAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, yerel seçim çalışmalarına ilişkin 'çok boyutlu kampanya planlıyoruz'dedi.


TEMEL HASSASİYETLERDEN BİRİ DE ÇEVRE KİRLİLİĞİ


Yerel seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mahir Ünal, klasik kampanyalar döneminin kapandığına dikkat çekerek 'Eski kampanyalarda kampanyanın psikolojisi dili söylemi fiziki coğrafyada şekillenirdi yani gündemi gazeteler televizyonlar belirlerdi geçmişte' ifadelerini kullanırken 'artık seçimin gündemi psikoloji dili sanal ortamda sanal coğrafyada oluşuyor. Seçimin gündemi duygusu sürekli her an değişiyor. Duvarları gazete ilanlarını televizyon reklamlarını yine kullanacağız. '' diyerek temel hassasiyetlerinde çevre kirliliğinin oluşmaması yer aldı. 


'19 ŞuBAT'TA KAMPANYAMIZI BAŞLATACAĞIZ'


Ünal seçim kampanyalarına ilişkin ise 'Muhtemelen19 Şubat'ta kampanya lansmanımızı yapacağız. Bu defa iki aşamalı ve iki kanaldan yani çok katmanlı ve çok boyutlu bir kampanya planlıyoruz. 19 Şubat itibariyle de kampanyamızı başlatacağız. Mitinglerimiz de şubatın son haftası başlar martın son haftasına kadar devam eder.' cümlelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 Millet İttifakının Ankara adayı Mansur YavaşGÜNDEM
Millet İttifakının Ankara adayı Mansur Yavaş
Aracını Park Etmek İstiyordu kiGÜNDEM
Aracını Park Etmek İstiyordu ki
Telefon Direğin DevrildiGÜNDEM
Telefon Direğin Devrildi
Samsunlular SeçildiGÜNDEM
Samsunlular Seçildi

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti'de 10 İlçe adayı Tamam AK Parti'de 10 İlçe adayı TamamAK Parti – MHP Anlaştı mı? AK Parti – MHP Anlaştı mı?Samsunspor Haberleri: Taşkın Listeyi Uyanık'a Sundu Samsunspor Haberleri: Taşkın Listeyi Uyanık'a Sundu Artık E-Devlet Üzerinden Yapılacak Artık E-Devlet Üzerinden YapılacakSamsun Haberleri: İnşaattan Düştüler: 1 ölü 1 yaralı Samsun Haberleri: İnşaattan Düştüler: 1 ölü 1 yaralıSamsun Haberleri: Tarla Kavgasında 4 Kişi Yaralandı Samsun Haberleri: Tarla Kavgasında 4 Kişi YaralandıSamsun Haberleri: Öğrenci Servisinde 16 Yaşındaki Kıza Taciz! Samsun Haberleri: Öğrenci Servisinde 16 Yaşındaki Kıza Taciz!Samsunlular Seçildi Samsunlular SeçildiTürkiye'den 'Bor Hamlesi Türkiye'den 'Bor HamlesiSamsun'da Yapılan El Yapımı Bebekler, Yurt Dışına Satılıyor Samsun'da Yapılan El Yapımı Bebekler, Yurt Dışına Satılıyor

SIRADAKİ HABER
}