SON DAKİKA

AK Parti'de Anketler Bitmiyor
<>
Haberler20 Yıl Oyunculuk Yaptı Şimdilerde Tır Şoförü

20 Yıl Oyunculuk Yaptı Şimdilerde Tır Şoförü

20 yıllık oyunculuk kariyerinin ardından çocukluk hayali olduğu tır şoförlüğü yapan Tolga Karel, 'Ben ekmeğimin peşindeyim'dedi.

+
-
20 Yıl Oyunculuk Yaptı Şimdilerde Tır Şoförü

Herkes onu yıllar önce yayınlananYaprak Dökümü dizisiyle tanıdı. Dizideki Oğuz karakteriyle dikkatleri üzerine çekenTolga Karel, şimdilerde Amerika'da hayatını devam ettiriyor. 2 yıl önce Sarah Scotti ile evlenip Amerika’ya yerleşen, geçen yıl da ikinci kez baba olan Tolga Karel, hayatında yeni bir sayfa açtı.


OYUNCULUKTAN TIR SOFÖRLÜĞÜNE


20 yıllık oyunculuk kariyerini geride bırakan Karel, iki yıl önce Amerika'ya yerleşti. Sağlık turizmiyle ilgilenen Karel, işleri bozulunca şirketini ayakta tutmaya çalışırken bir taraftan da çocukluk hayali olan Tır şoförlüğü yapıyor.


ÇOCUKLUK HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ


Karel" Bu iş benim çocukluk hayalimdi. Oyuncaklarımın çoğu TIR'dı. Sosyal medyadan bana yazıyorlar 'Kamyoncu mu oldun!' diye... Ben aileme namusumla çalışarak bakıyorum. Ben ekmeğimin peşindeyim. Ben ABD'ye oyuncu olmaya değil yeni bir hayat kurmak için geldim. Oyunculuk yapacağıma ABD'deTIR'cılık yaparım, ailemle huzurlu bir şekilde yaşarım" dedi.


Taşımacılık sektöründe başarılı olmak istediğini söyleyen Tolga Karel, mesleğinin zorluğuna dikkat çekiyor.


Kaynak: HürriyetRus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını KaybettiMAGAZİN
Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti
Oyunculuğu BırakıyorMAGAZİN
Oyunculuğu Bırakıyor
Ödüller Sahiplerini Buldu, İşte Kırmızı Halının GüzelleriMAGAZİN
Ödüller Sahiplerini Buldu, İşte Kırmızı Halının Güzelleri
Merve Taşkın Bakirelik Durumu Hakkında Detay VerdiMAGAZİN
Merve Taşkın Bakirelik Durumu Hakkında Detay Verdi

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!Dolarda Bugün Dolarda Bugün

SIRADAKİ HABER
}