SON DAKİKA

O maaşlar ne zaman ödenecek?
<>
HaberlerSamsunlu Seyyahı Dünya Tanıyor

Samsunlu Seyyahı Dünya Tanıyor

1982 Samsun Terme Doğumlu Mehmet Genç, işinden istifa ederek atıldığı macera ile dünyanın en tanınan seyyahlarından birisi oldu.

+
-
Samsunlu Seyyahı Dünya Tanıyor

Ondokuz Mayıs Üniversitesi  Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümünü bitirdikten sonra İstanbul’da 6 yıl ofis ortamında çalışan Mehmet Genç  fotoğraf tutkusunun ve hayallerinin peşinden giderek dünyaca ünlü bir seyyah haline geldi.
Şirketinin eğitim için Tayvan’a göndermesiyle hayatı değişen Genç işinden istifa ederek dünyayı gezmeye başladı. Genç, #rotasizseyyah  adıyla açtığı İnstagram hesabı ile yüz binlerce kişinin takip ettiği bir gezgine dönüştü. Ayrıca Rotasız Seyyah  Yol Hikayeleri adıyla yazdığı iki kitabı da en çok satanlar listesinde uzunca süre yerini koruyan kitaplar oldu.
BBC, Daily Mail  gibi basın kuruluşlarının fotoğraflarını kullandığı gezgin; “ Bana çok yer gezdiğim ve gördüğüm için nerede yaşamak istediğim çok sık soruluyor. Benim için dünyanın en güzel yeri ve yaşamak istediğim yer Samsun ” dedi.
#rotasizseyyah Mehmet Genç ile yaptığımız keyifli röportajı Dergi Medya Son Haber’in Ocak – Şubat sayısında okuyabileceksiniz.

Mustafa BilikSIRADAKİ HABER
}