SON DAKİKA

Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!
<>
HaberlerSamsunlu Seyyahı Dünya Tanıyor

Samsunlu Seyyahı Dünya Tanıyor

1982 Samsun Terme Doğumlu Mehmet Genç, işinden istifa ederek atıldığı macera ile dünyanın en tanınan seyyahlarından birisi oldu.

+
-
Samsunlu Seyyahı Dünya Tanıyor

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümünü bitirdikten sonra İstanbul’da 6 yıl ofis ortamında çalışanMehmet Genç fotoğraf tutkusunun ve hayallerinin peşinden giderek dünyaca ünlü bir seyyah haline geldi.
Şirketinin eğitim için Tayvan’a göndermesiyle hayatı değişen Genç işinden istifa ederek dünyayı gezmeye başladı. Genç,#rotasizseyyah adıyla açtığı İnstagram hesabı ile yüz binlerce kişinin takip ettiği bir gezgine dönüştü. AyrıcaRotasız Seyyah Yol Hikayeleri adıyla yazdığı iki kitabı da en çok satanlar listesinde uzunca süre yerini koruyan kitaplar oldu.
BBC, Daily Mail gibi basın kuruluşlarının fotoğraflarını kullandığı gezgin; “ Bana çok yer gezdiğim ve gördüğüm için nerede yaşamak istediğim çok sık soruluyor. Benim için dünyanın en güzel yeri ve yaşamak istediğim yerSamsun” dedi.
#rotasizseyyah Mehmet Genç ile yaptığımız keyifli röportajı Dergi Medya Son Haber’in Ocak – Şubat sayısında okuyabileceksiniz.

Mustafa BilikSamsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan ZiyaretlerSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan Ziyaretler
Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!SAMSUN HABER
Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!
Samsun Haberleri: Samsun MEBET EğitimiSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun MEBET Eğitimi

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuSamsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!Dolarda Bugün Dolarda Bugün

SIRADAKİ HABER
}