SON DAKİKA

Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir Dövdü
<>
HaberlerSamsun Haberleri: Samsun Eğitim Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Samsun Haberleri: Samsun Eğitim Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Samsun Eğitim dergisinin yayın hayatına başladığını söyledi.

+
-
Samsun Haberleri: Samsun Eğitim Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Samsun’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Samsun’da görev yapan öğretmenler ve personellerin katkılarıyla hazırlanan Samsun Eğitim, Öğretmen ve Pedagoji Dergisi ilk sayısını çıkartarak yayın hayatına başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, çıkartılan dergiyle birlikte büyük bir eksikliklerini giderdiklerini ifade etti. 


Çıkartılan dergi hakkında açıklamalarda bulunanCoşkun Esen, “Biz bir eğitim kurumuyuz. Bu yönden hareketle süreli yayınımızın da olması kurumsal kimliğimize bir hizmet olur diye düşünüyorum. Dergimizin il sayısını bu ay itibariyle çıkardık.

Samsun Eğitim dergisi yayın hayatına başladı. Dergimiz her 6 ayda bir çıkacak. Dergimizin içerisinde kültür, edebiyat, bilim, sanat gibi alanlar olacak. Dergide daha çok öğretmenlerimizin ürettiği şiirler, hikayeler, makaleler yer alacak. Üniversite hocalarımız da dergimize katkı verecek. Bu dergi, bundan sonra Samsun’da ve Türkiye’de eğitim hayatımızın bir parçası olacak.

Dergimiz ücretsiz olarak bakanlığımızın birimlerine ve tüm kamu kurumlarına dağıtılacak. Bu tip dergilerden bazı illerde vardı, Samsun’da yoktu.

Bu eksikliğini hissettiğimiz bir şeydi. Biz 266 bin öğrencisi olan, 22 bin çalışanı olan çok büyük bir Milli Eğitim Müdürlüğüyüz. Dolayısıyla böyle bir dergiye ihtiyacımız vardı. Bu eksikliği de böylece gidermiş olduk. Samsun’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir DövdüSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Zaman Demir Dövdü
'Darbeturks' operasyonunda 1 adli kontrolSAMSUN HABER
'Darbeturks' operasyonunda 1 adli kontrol
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!SAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Samsun'da Yatırımlar Sürüyor!
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan ZiyaretlerSAMSUN HABER
Samsun Haberleri: Kaymakam Koşal'dan Ziyaretler

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını Kaybetti Samsun Haberleri: Cezaevine Oğlunu Ziyarete Giderken Kazada Hayatını KaybettiDev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet! Dev Havalimanı FETÖ'cüye Emanet!Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti Rus Sporcu Telefon Yüzünden Hayatını Kaybetti'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak' 'Samsun Eğitimin Yıldızı Olacak'Varlık Fonuna Devredildi Varlık Fonuna DevredildiAhlak polisinin bitmeyen gece mesaisi Ahlak polisinin bitmeyen gece mesaisiSamsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyor Samsunspor Hasan Kılıç'ı İstiyorSamsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava Durumu Samsun Haberleri: 12 Aralık Çarşamba Samsun Hava DurumuMinik Yürekler Kansere Savaş Açtı! Minik Yürekler Kansere Savaş Açtı!Dolarda Bugün Dolarda Bugün

SIRADAKİ HABER
}