ATAKUM BELEDİYESİ HABERLERİ

HaberlerATAKUM BELEDİYESİATAKUM BELEDİYESİ
Atakum Belediyesi'ne çiçek yerine hayvan maması hediye ettiler
Samsun'da görev yapan veteriner hekimler ve vatandaşlar, 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdikleri Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye çiçek yerine sokak hayvanlarına dağıtılması için hayvan maması hediye ettiler.
ATAKUM BELEDİYESİ 16.4.2019
Atakum'da 'Kültürler arası köprü' projesi
Samsun'un Baruthane Ortaokulu Kültürlerarası Köprü projesi kapsamında Romanya'nın Focşani kentinde bulunan Unirea Face Puterea Okulu'nda öğrenim gören 7 öğrenci ile 7 ebeveynini Samsun'da ağırlayarak, Türk kültürünü tanıtacak.
ATAKUM BELEDİYESİ 16.4.2019
Atakum Belediyesi'ne haciz şoku
31 Mart Yerel Seçimleri sonucu Atakum Belediye Başkanı seçilen Av. Cemil Deveci, düzenlenen devir teslim töreni ile belediye başkanı mührünü ve makamı devir aldı. Deveci, göreve başlamasının ilk saatlerinde, önüne gelen haciz dosyası ile şok yaşadı.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.4.2019
Samsun Haberleri: Projeler Kenti Atakum
Atakum Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar ve hayata geçirdikleri kapsamlı projelerle, ilçenin eksikliklerinin büyük bir bölümünü tamamladıklarını ifade eden Başkan Taşçı, 'Göreve geldiğimizde hastanesi, noteri, turizm ve yaşam alanları olmayan bir Atakum vardı. Bugün ise Karadeniz'in en gelişmiş ilçesiyiz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 11.1.2019
Başkan Taşçı: Vatandaş Yönetimde Söz Sahibi
Atakumlu vatandaşların, her istediklerinde kendisine ulaşabildiğini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, vatandaşlarla sıkı bir iletişim halinde olduklarını ve ulaşılabilirliği en büyük sorumluluğu olarak gördüğünü söyledi.
ATAKUM BELEDİYESİ 4.1.2019
Samsun Haberleri: Atakum'da Etkili İletişim Atağı
Atakum Belediyesi çalışanlarına yönelik, Show TV Ana Haber Spikeri Pınar Erbaş'ın sunumuyla gerçekleştirilen 'Etkili İletişim ve Hitabet' konulu seminerde konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Atakum belediyesi personeli, halkla ilişkiler ve etkili iletişim konusunda her zaman örnek olmuştur' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 12.12.2018
Samsun Haberleri: Sosyal Belediyecilik Markası Atakum
Atakum Belediyesi olarak, Karadeniz'in en büyük organizasyonlarına ev sahipliği yaptıklarını ifade eden Başkan Taşçı, 'Her yıl on binlerce vatandaşımızı Atakum'da buluşturan etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 8.12.2018
Samsun Haberleri: Atakum Belediyesi Engellileri Unutmadı
Atakum Belediyesi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü unutmadı. Atakum Belediyesi engellilere 75 tanesi akülü 150 tanesi de tekerlikle olmak üzere engelli arabası dağıttı.
ATAKUM BELEDİYESİ 3.12.2018
Samsun Haberleri: Atakum'da 56 Mahalleye Hizmet Eşitliği
Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Örnek Köy' projesi, sonradan mahalle olan yerleşim alanlarına hayat verdi. Hizmette eşitlik ilkesiyle çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim alanlarında alt yapıyı iyileştirirken, üst yapıyı da güzelleştirdik' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 30.11.2018
Samsun Haberleri: Atakum'da Gönül Belediyeciliği
Atakum'da hayata geçirdikleri projelerde Atakumluların talep ve önerilerini dikkate alarak hareket ettiklerini kaydeden Başkan Taşçı, 'Hemşerilerimizi belediye yönetimine dahil ettik. Atakum'u, Atakumlularla birlikte yönetiyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 29.11.2018
Samsun Haberleri: Atakum'da Her Eve Bir Ağaç
Atakum'daki rekor nüfus artışına bağlı olarak artan yapılaşmaya karşı doğallığı korumak ve yeşil kaybını önlemek için 'Her eve bir ağaç' kampanyasını başlattıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'İlçemizdeki inşaatlara, binadaki daire ve iş yeri sayısı kadar fidan dikmezlerse, oturma ruhsatı vermiyoruz' dedi.
ATAKUM BELEDİYESİ 28.11.2018
Atakum'da 'Sessizliğe Ses Ver' semineri
Samsun'da Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen 'Sessizliğe Ses Ver 2' söyleşisi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İşaret Dili Çevirmeni Neslihan Kurt, 4N1K İlk Aşk dizisinin ünlü oyuncusu Cihan Şimşek ve Kırgın Çiçekler dizisinin ünlü oyuncusu Aleyna Solaker'in katılımıyla gerçekleştirildi.
ATAKUM BELEDİYESİ 15.11.2018