REFERANDUM OYUNU BELLİ ETTİ

REFERANDUM OYUNU BELLİ ETTİ

FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal referandumda kullanacağı oyun rengini belli etti...

FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal referandumda kullanacağı `Hayır` olarak açıkladı.

Ajanslarda yer alan habere göre; Portakal, kullanacağı oyun `Hayır` olmasının sebebini Twitter`dan şu mesajlarla anlattı: 

`Şu maddelerle sistem değişikliğine HAYIR diyorum: Hem `tarafsız yargı` ifadesi getirilecek hem #CB bir partinin de genel başkanı olacak!!!

“Bu garip sistemle adalet kararını nerelerde verir biliyor musunuz? #CB seçilecek kişinin partisinin il ve ilçe merkezlerinde...Bu garip sistemle artık partili hakim ve savcılar döneminin de önü açılabilecektir! #CB hem partili olacak hem tarafsız olacak, nasıl olacak?

“Bu maddelerle sistem değişikliğine HAYIR diyorum; gensoru yok, Meclis bakanları denetleme yetkisi elinden alınıyor.Sadece yönetim tek başlılıktan kurtuluyor, yasama yürütme halk tarafından seçiliyor gibi gerekçelerle EVET demem mümkün değil..`EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandı OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandıSamsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyor Samsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyorSamsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendi Samsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendiSamsun'da uyuşturucu ve silah operasyonları Samsun'da uyuşturucu ve silah operasyonlarıSamsun'da rekor korona cezası Samsun'da rekor korona cezasıSamsun'da traktör can aldı Samsun'da traktör can aldıSamsun'da buraya giden şifa buluyor Samsun'da buraya giden şifa buluyorSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıSamsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlar Samsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlarSamsun'da kahvehane sahibi öldürüldü Samsun'da kahvehane sahibi öldürüldü