ÜNLÜLERDEN EVET KAMPANYASI

ÜNLÜLERDEN EVET KAMPANYASI

Rıdvan Dilmen, `Evet` kampanyası başlattı, Arda Turan, Burak Yılmaz ve Murat Boz`dan destek geldi...

Eski futbolcu Rıdvan Dilmen?, Twitter`da `Güçlü Türkiye için evet` ?kampanyası? başlattı. Dilmen`in çağrı yaptığı Arda Turan da yayınladığını video ile `evet` dedi. Arda`nın ardından Burak Yılmaz ve Murat Boz`da başkanlık sistemini getirecek olan kampanyaya destek oldu.

Ajanslarda yer alan habere göre; Rıdvan Dilmen, başkanlık sistemini öngören ve ‘tek adam` sitemini kuracağı iddiasıyla eleştirilen anayasa değişikliği referandumuna ilişkin sosyal medya üzerinden `Güçlü Türkiye için evet` sloganıyla bir kampanya başlattı.

Twitter`daki hesabından bir video yayınlayan Dilmen, `Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor, adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım` dedi.

Dilmen, A Milli Takım`ın yıldızı Arda Turan`a seslenerek, `Sevgili Arda sen de var mısın? diye sordu.

Dilmen`e cevap veren Arda Turan “Rıdvan hocam çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım` diyen Arda, `Burak Yılmaz sen de var mısın kardeşim` ifadelerini kullandı.

Arda`nın çağrısına cevap veren Burak Yılmaz da, `Güçlü bir Türkiye için ben de varım` sözleriyle şarkıcı Murat Boz`a seslendi.

Murat Boz da Arda ve Burak ile aynı ifadeleri kullanarak Abdulkadir Karagöz isimli bir arkadaşına çağrı yaptı.

KAYNAK:TIMETURKEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralı Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralıRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıDolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları