Sobadan sızan gazdan zehirlenen çift, tedavi altında

SAMSUN'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 61 yaşındaki Melahat ve 62 yaşındaki Recep Kılıç çifti, hastanede tedavi altına alındı.

Sobadan sızan gazdan zehirlenen çift, tedavi altında

Olay bugün İlkadım İlçesi Fatih Mahallesi Cenk Sokak üzerinde meydana geldi. Melehat ve Recep Kılıç çifti, evlerinde ısınmak için kömür sobasını yaktı. Çiftin bir süre sonra mideleri bulanmaya başladı. Recep Kılıç, kusmak için lavobaya gitmek isterken yere düşüp başını çarptı. Olayı fark eden yakınları durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Eve gelen sağlık ekipleri Kılıç çiftini, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendiğini belirleyip ambulans ile Samsun Eğitim ve Araştırma Habtanesi`ne kaldırdı. Burada tedavi altına alınan Kılıç çiftinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)