Samsun'da deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nden edinilen bilgiye göre bu gün saat 14.36'da Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Porsuk Köyünün 1.4 kilometre kuzayinde 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Samsun'da deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi`nden edinilen bilgiye göre bu gün saat 14.36`da Samsun`un ÇarşamBa ilçesine bağlı Porsuk Köyünün 1.4 kilometre kuzayinde  3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Depremde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduDolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıTerme'de düğünlere korona denetimi Terme'de düğünlere korona denetimi